West Ham United – Crystal Palace 1:3 (vége) | Burnley FC – Swansea City 0:1 (vége) | Manchester United – Sunderland AFC 2:0 (vége)
Newcastle United – Aston Villa FC 1:0 (vége) | Stoke City – Hull City 1:0 (vége) | West Bromwich Albion – Southampton FC 1:0 (vége)
Manchester United
2:0 (0:0)
Sunderland AFC
szombat 28.02.2015, 16:00 • Old Trafford, Manchester • Barclays Premier League

Ezzel a mérkőzésnek vége is van, Győzött a hazai csapat 2-0-ra. Wayne Rooney volt eredményes 2X. A hazaik végig fölényben is voltak, de aztán még a vendégek közül az egyik védő Brown kapott egy pirosat, majd egy tizenegyes is következett és ott már vége is volt a mérkőzésnek. A vendég csapat szép védőmunkát mutatott be a mai mérkőzésen, de kevés volt ez a döntetlenhez. Én köszönöm szépen annak aki ma velünk tartott. Viszlát! (17:54:31)

90+4

90+3
    1 perc van még hátra a meccsből lássuk lesz-e még valami ebből a helyzetből.

90+2
    Januzaj cselezgetett most egy sort majd adja tovább a labdát Valencianak.

90+1
    Herrera is gólt szerzett, de a játékvezető érvényteleníti, hiszen les volt.

90
    3 perc lesz a ráadás a második félidő végén.

89
    Mata próbálta meg kapura lőni a labdát, de nem sikerült neki, mert a védő elvette tőle a labdát.

88
    Adogat a hazai csapat keresik a lehetőségeket, meglátjuk mire jutnak most.

87
    Januzaj tette középre külsővel, de O'Shea szépen oldotta meg a helyzetet.

86
    Mata végzi majd el a hazaik szögletét, a hazaiaknak ma már nem is tudom, hogy ez hányadik szögletet.

85
    Most is a hazai csapat adogat, lássuk mi lesz ebből. következhet egy sarokrúgás.

84
    2-0 az állás a hazai csapat megemberelte magát a második félidőre, és most már magabiztosak.

83
    Rooney, aki ma két gólt lőtt, most leül pihenni, helyett Mata jön.
    Wayne ROONEY - 2:0

82
    WAYNE ROONEY duplázik a mai meccsen, ő fejelte kapura a kapusról kijövő labdát.

81
    Rojo robog felfelé, majd Young-ot játszotta meg.

80
    Smalling szabadított fel, jól is tette mert 3 vendég játékos is körbevette őt. Szépen csinálta.

79
    Johnson helyett Fletcher folytatja a játékot a vendég csapatban.

78
    Rojo fejelte kapura a szabadrúgást, de ez a fejes nem volt veszélyes. Pantilimon már készül a kirúgáshoz.