West Ham United – Crystal Palace 1:3 (vége) | Burnley FC – Swansea City 0:1 (vége) | Manchester United – Sunderland AFC 2:0 (vége)
Newcastle United – Aston Villa FC 1:0 (vége) | Stoke City – Hull City 1:0 (vége) | West Bromwich Albion – Southampton FC 1:0 (vége)
West Bromwich Albion
1:0 (1:0)
Southampton FC
szombat 28.02.2015, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

Alig egy perc elteltével máris vezetést szerzett a West Brom, nem sejtettük, hogy az ezt követő összesen 97 perc nem hoz újabb találatot. A harmadik helyért folyó harcban ez most nagy csapás a Southamptonnak, a Manchester United ugyanis nyerni tudott ma, így a ManU kerül a harmadik helyre és az Arsenal is ott ólálkodik már a dobogó közvetlen közelében. A Tottenham és a Liverpool pedig szintén megelőzheti a Sotont.

West Bromwich Albion – Southampton: 1-0!
    ---- (17:57:31)

90+6

90+5
    Maratoni lesz ez a mérkőzés, már az első játékrészben is volt három percnél is több ráadás. 100 perc lesz a 90 helyett hamarosan.

90+3
    Ismét jócskán hosszabbítanak, de vészesen fogy a Soton reménye a pontszerzésre.

90
    Elérkeztünk az utolsó perchez a rendes játékidőben, vezet a WBA!

89
    Brown helyett Baird folytatja az utolsó percekre a hazai csapatban.

87
    A meccs hajrájához érkeztünk, őrzi egy gólos előnyét a West Brom.

83
    Sessegnon kap sárgát, el akarta játszani a tizenegyest, rajtavesztett.

79
    A korai góloknál mindig ez a veszély, hogy az esélytelenebb csapat, ha vezetést szerez, ráül az eredményre. 5:10 a lövésarány és végre először a kaput is eltalálta a Soton.

75
    Tadic le, Long be a vendégeknél.

73
    Sessegnon érkezik Morrison helyére a hazaiaknál.

70
    Fokozza a tempót a Soton, már megvan a 8. lövés is, de elképesztő módon továbbra sincsen kaput eltaláló kísérlete a vendégeknek!

68
    Foster, a hazai kapus időhúzásért kap sárga lapot.

57
    Mulumbu érkezett Berahino helyére az első hazai csereként.

54
    Az első nyolc percben nincs újabb kapura lövési kísérlet, maradt a 4:6-os arány.

46
    Wanyama le, Davis be a szünetben. Vendég csere.

46

Igen gyors góllal szerzett vezetést a West Brom és hiába volt eleinte nyomasztó, majd enyhébb mezőnyfölényben a Southampton, betalálnia nem sikerült. Sőt, inkább a WBA állt közelebb a gólhoz a 4:6-os lövésarány ellenére. A West Brom három lövése ment kapura, a Sotontól a hatból egy sem.

WBA – Southampton: 1-0, a szünet után folytatjuk!