Kisvárda – Szolnok 1:3 (vége) | Gyirmót – Újpest FC 0:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Aqvital FC Csákvár 5:0 (vége)

A Fradi gólt szerzett!
    Gólszerző BUSAI. Csukics löbbölte a labdát a védők mögé, BUSAI ATTILÁ-hoz, aki nem volt lesen és 12 méterről jobbal saját maga harmadik- és csapata ötödik gólját szerezte% 5-0

65
    Gólszerző RAMIREZ. Itt a negyedik! Lamah ugratta ki a bal oldalon CHRISTIAN RAMIREZ-t, aki betört a 16.oson belülre és mintegy 12 méterről kilőtte a hosszú sarkot! 4-0

62
    Lamah ballal küldte a labdát középre, amely a kapufáról végül BUSAI ATTILA elé került és Ő nyolc méterről a kapuba lőtt! 3-0

37
    Gólszerző LAMAH. Nagy Dániel jobb oldali beadása után Busai megtoldotta a labdát, amelyet Böde még elvétett, de így lett jó ROLAND LAMAH-nak, aki egészen közelről a kapuba pofozta azt! 2-0

7
    Gólszerző BUSAI. Gera centerezett jól és az érkező BUSAI ATTILA hét méterről, jobbal a kapu közepébe passzolt! 1-0

Juhász Attila

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 7. Busai, 37. Lamah, 62. Busai, 65. Ramirez, 70. Busai

Lapok:   81. Domján (CSÁK)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Pavlovic, Ramírez – Gyömbér Busai – Nagy Dániel (Varga R. a szünetben), Gera (Somalia, a 63.), Lamah – Böde (Csukics, a 63.). Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Bönig, Kukuruzovic, Csukics, Ugrai, Somalia, Varga R.

Aqvital FC Csákvár: Gelei – Wild (Molnár T., a szünetben), Dulló, Kocsis G., Szalai T. – Molnár Cs., Domján, Nyilasi B., Bakos (Horváth R., a szünetben) – Gajdos (Fényes, a szünetben), Varga Z. Vezetőedző: Toldi Gábor
    Cserék: Milinte (kapus), Molnár T., Horváth R., Fényes, Oldal, Hegedűs F., Mihály D.

Játékvezetők: Karakó Ferenc (Tóth II. Vencel, Bozó Zoltán; 4. jv.: Takács János)

Nézőszám: 1200
    kedd 31.03.2015
    Aqvital FC Csákvár - Ferencvárosi Torna Club 0:5

Gólok: 27. Kukuruzovics, 33. Csukics, 44. Nagy Dominik., 54. Ugrai, 76. Nagy Dominik

Lapok:   46. Fényes (CSÁK)