Budapešť – Debreceni HK 2:7 (vége) | Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 4:2 (vége)
UTE Újpest Budapešť
2:7 (1:0, 1:5, 0:2)
Debreceni HK
péntek 06.03.2015, 18:00 • Újpesti Jégcsarnok, Budapest • Borsodi Magyar kupa

Még egy verekedés a végére, Hegyii akad össze Dancsfalvival és Okossal, de a bírók közbelépnek.

A mérkőzés felégig tartotta magát jól az Újpset, bár az első sorból csak Kiss Dániel szerepelt ma eltiltások és betegségek miatt.
    Az első harmadban Dömötör góljával vezetett az Újpest, majd a második játékrész elején Emelianov és Kaskov góljára még válaszolt Garbacz, de ezek után már csak a Debrecen talált be Kurilyuk, Dancsfalvi, Emelianov, Berta, Voronov sorrendbe.

Köszönöm a figyelmet! (20:05:28)

60:00

59:49
    Csányi tör be a buli után, de megállítják.

59:39
    Újpesti emberelőny!
    Artur Kurilyuk kap két percet, mivel Gágyort akasztotta bottal.

57:41
    Dancsfalvit zavarják közeli lövésénél, így tud védeni Ágoston.

57:07
    Ladányi hagyja el a korongot.

56:45
    Verekedés a jégen!
    Kaskov és Zalavári akadtak össze, de kettős emberhátrányba kerül az Újpest, mivel Zalavári fogásért két percet kap.

56:30
    Ladányi lövése után kap bele a koronngba Dancsafalvi, de Ágoston hatalmasat véd.

56:12
    Debreceni emberelőny!
    Tóth Gergő kap két percet testreütésért.

54:43
    Csányi lövését blokkolják, majd Lindgren lő mellé.

54:24
    Virág Csaba ment be lesre Coleman előtt.

54:02
    Kisebb nézeteltérés a jégen, végül Berta megy le a jégről bottal lökésért.

53:32
    Kiss lövésébe piszkál bele Pichler, de a korong felvágodik, így elkerüli a kaput.

Pap Csaba

Gólok és gólpasszok: 10. Dömötör (Pichler), 25. Garbacz (Dömötör) – 21. Emelianov (Ladányi), 24. Kaskov (Ladányi), 31. Kurilyuk (Kaskov), 35. Dancsfalvi (Csíki, Vaszjunyin), 38. Emelianov (Kaskov), 43. Berta (Dancsfalvi, Csíki), 58. Voronov (Csíki, Sijka)

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Maklári, Kiss D. (C), Virág Cs. (A), Coleman, Csányi – Lindgren, Hegyi Á. Z. (A), Tóth G., Turbucz, Gágyor – Zalavári, Garbacz, Reiter, Dömötör, Pichler – Sommer, Hodos.
    Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Emelianov, Csíki, Ladányi (C), Hári – Sadikov, Voronov, Berta, Kaskov, Sijka – Wéber, Tőkési, Vaszjunyin (A), Kurilyuk, Dancsfalvi – Prakab, Okos, Barabás.

Játékvezetők: Gangel László, Mayer Gábor – Váczi Dávid, Muzsik Norbert