Budapešť – Debreceni HK 2:7 (vége) | Dab.Docler – Ferencváros Bp. ESMTK 4:2 (vége)
Dab.Docler
4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Ferencváros Bp. ESMTK
péntek 06.03.2015, 18:00 • Dunaújvárosi Jégcsarnok • Borsodi Magyar kupa

Nem ijedt meg a Dunaújvárosi Aacélbikák együttese ezen a kupameccsen attól sem, hogy 20 perc alatt kétgólos hátrányba került! A második harmadban előbb egyenlített, majd a harmadik játékrészben a maga javára fordította a találkozót, megszerezve ezzel a három pontot!
    A Ferencváros már nem tudott mit kezdeni ellenfelével, amikor az felpörgette a játékot, igazából ekkor már nem volt reális esélyük a zöld fehéreknek. A végén a kapuslehozatalt is megpróbálták a fővárosiak, de még helyzetbe sem nagyon tudtak kerülni!
    A DAB kétgólos kupasikere teljességgel megérdemelt!
    Köszönjük kedves olvasóink megtisztelő figyelmét, tartsanak velünk továbbra is! (19:57:40)

60:00

58:42
    Galló Illés elől mentett nagyot a hazaiak kapusa!

58:33
    Kapus nélkül, 6 az 5 ellen próbál támadni a Fradi!

58:01
    Belül az utolsó kettő percen a rendes játékidőben!

57:54
    Mestyán lövését védte mamuttal Marton!

57:42
    Időt kért a ferencvárosi szakvezetés!

57:42
    Szép hazai kombináció végén Szepessy közeli lövését védte Marton.

57:22
    Lévai lövését hárította Sevela!

56:57
    Azari bombája zúgott el Marton kapuja felett!

55:55
    Croteau remek cselsorozatát követően a korongot Gröschl közelről sem tudta a Fradi kapujába ütni!

54:26
    Dubek lőtt középről, de Sevela ezúttal is védett.

53:20
    Azari kerülte meg a Fradi kapuját, de végül nem jutott lövéshez.

51:53
    Gröschl lövését botossal hárította a Fradi kapusa!

50:57
    Lichanec egészen közelről sem tudott túljárni Sevela eszén a dunaújvárosi kapu előtt!

49:31
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    Gólszerző ERDÉLYI.Mestyán átadása után ERDÉLYI TAMÁS óriási bombája utat talált Marton kapujába! 4-2

48:33
    Rafaj adott "forintos" korongot Lichanecnek a másik oldalon, de a légiós nagy helyzetben hibázott!

47:48
    Peterdi passzát Pavuk fonákkal már nem tudta a Fradi kapujára ütni!

46:42
    Kiss Ákos közelről leadott lövését hárította egykori csapattársa, Sevela!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 25. Martine (Croteau), 30. Martine (Azari), 44. Azari (Peterdi), 50. Erdélyi (Mestyán, Gröschl) – 6. Rafaj (Dubek), 12. Papp Cs. (Pál Z.)

Dab.Docler: Sevela (Kalnins) – Pozsgai, Hüffner, Peterdi, Galanisz, Szepessy M – Martine, Hruby, Somogyi B., Léránt, Gröschl – Erdélyi, Mestyán, Croteau, Pavuk, Azari – Kovács V., Dörök, Eskelinen, Magosi E., Szappanos. Vezetőedző: Donald Maclean
    Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Budai) – Moravec, Revák, Dubek, Lichanec, Rafaj – Hegyi Á., Cerny, Galló I., Kiss G., Kiss Á. – Lencsés, Lévai, Hardi R., Pál Z., Papp Cs. – Géczi, Hardi M., Németh P., Mach. Vezetőedző: Szakács Ferenc

Játékvezetők: Halassy György, Druga Norbert – Berger Ákos, Abonyi Attila