Dunaújvárosi KKA – Szeged KKSE 39:20 (vége) | Ipress Center-Vác – Siófok 32:29 (vége)
Dunaújvárosi KKA
39:20 (20:10)
Szeged KKSE
szombat 14.03.2015, 18:00 • Dunaújvárosi Sportcsarnok, Dunaújváros • Női kézilabda NB1

Az elejétől fogadva uralta a meccset a DKKA, és megnyomták az első félidőt, ezzel ki is épitettek egy tiz gólos előnyt, a félidőben 20:10-el fordultak a csapatok. A második félidőben picit érezhető volt a koncentráció hiánya is, de a végére nagyon elfáradt a Szeged, és ezúttal megúszta húsz nélkül, de azért ez nagy arányú vereség lett igy is, hiszen 39:20-ra nyert a DKKA.

Az újváros ezzel a harmadik helyen végezte az alapszakaszt, és a Ferencvárost kapta ellenfeléül a folytatásban! Reméljük jól szórakoztak, köszönjük figyelmüket! (19:18:24)

60
    Mérkőzés vége. (39:20)

60
    BERTA az utolsó gól szerzője! A vége kiütés lett. (39:20)

60
    FERENCZY lőtt a jobb sarokba a büntetőt. (38:20)

60
    Ismét Nagy védés, ismét Azari lerohanás, ismét büntető! (37:20)

59
    FERLING a jobb sarokba tüzelt, ezzel öt gólos. (37:20)

59
    Selmeci lövését Nagy fogta, majd Azari harcolt ki büntetőt. (36:20)

58
    Labdavesztés után AZARI szerzett egy parádés gólt, a háta mögött dobta a kapuba a labdát. A meccs gólja volt. (36:20)

58
    FERLING lövésével már tizenöt közötte. Megmutatják a hazaiak, ki a jobb azért a végén. (35:20)