KSI SE - RACIONET Honvéd 6:5 (vége) | DVSE – Valdor-Szentes 9:8 (vége)
A-HÍD OSC - VasasPlaket 10:3 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - Szolnoki Dózsa - KÖZGÉP 3:17 (vége)
KSI SE - RACIONET Honvéd

6:5

(0:0, 2:1, 3:4, 1:0)

szombat 14.03.2015, 11:00E.ON Férfi OB I

Kisebb meglepetés a Komjádiban, a KSI egy góllal legyőzte a Honvéd együttesét, a kispestiek sorozatban harmadik vereségüket szenvedték el.
    A hazaiak jóval lelkesebben és dinamikusabb vízilabdáztak, míg a Honvéd végig tompa és enervált volt. Sokatmondó, hogy a vendégek az első és a negyedik negyedben sem találtak be, így pedig nehéz mérkőzést nyerni. Ezenkívül öt találatukból kettő is ötméteresből született.
    A KSI győzelmével a tizenegyedik, míg a Honvéd maradt az ötödik.
    Köszönöm a figyelmet! (12:09:04)

Vége a mérkőzésnek!

32
    Fél perc maradt hátra a mérkőzésből, a hazaiak már eldugták a labdát, leperegtek a másodpercek.

32
    A KSI időt kért!

32
    A hazaiak távoli lövése lejött ugyan a blokkról, de a támadóidő újra kezdődhetett.

31
    Fülöp távoli lövését védte Kardos, a KSI támadhat,

31
    A hazaiak már az idővel is játszanak, kimaradt az akciójuk. A Honvédot szorítja az idő.

30
    Miklós kiállítása után emberfórban támadhatott a Honvéd, nem sikerült érvényesítenie az előnyt.

29
    Lövésig sem jutottak a hazaiak, a Honvéd támadhat az egyenlítésért.

29
    Nem és nem megy a Honvédnak, a KSI fordulhat támadással.

28
    A RACIONET Honvéd időt kért!

28
    Egy percig támadhatott a KSI, végül dr. Hangody László távoli pattintott lövése a kapufáról jött ki.

27
    Mindkét oldalon kimaradt egy-egy támadás, a KSI a kétgólos vezetésért támadhat.

26
    A hazai akció most kimaradt, a Honvédnál viszont Steinmetz túl sokat várt a lövéssel, lejárt a támadóidő.

26
    A hazaiaknál előbb Miklós, majd Kalanovics kapott kiállítást, a Honvéd nem tudott élni az emberfórokkal.

25
    A hazaiaknak sikerült kihasználni az emberfórt, kiváló centerezés után KOVÁCS GERGŐ-től az eredményes befejezés sem maradhatott el (6:5).