KSI SE - RACIONET Honvéd 6:5 (vége) | DVSE – Valdor-Szentes 9:8 (vége)
A-HÍD OSC - VasasPlaket 10:3 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - Szolnoki Dózsa - KÖZGÉP 3:17 (vége)
DVSE – Valdor-Szentes

9:8

(4:0; 2:3; 3:1; 0:4)

szombat 14.03.2015, 18:00 • Debreceni Sportuszoda • E.ON Férfi OB I

A végére izgalmassá tették a csapatok a meccset, többször is az egyenlítésért támadhatott a Szentes, de végül egy gólt megőrzött előnyéből a DVSE.

Köszönöm megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (19:20:11)

32
    Le is telik a hátralévő négy másodperc, ez a meccs vége.

32
    Elképesztő! Nem végezte el időben a Szentes a sarokdobást, így a Debrecené a labda.

32
    Aleksic véd óriásit egy ejtésnél. Még nyolc másodperc, sarokdobás.

32
    Lejár a támadóidő. 24 másodperc maradt, az egyenlítésért támadhat a Szentes.

32
    Kőkeményen, de szabályosan védekezett a DVSE. Aleksic kezében a labda.

31
    Lukács Dénes használja ki utolsó időkérését. 1:10 van hátra.

31
    Pataki most nem kap fújást, elválasztják a labdától.

31
    Weszelovszky lő fölé a másik oldalon.

30
    Halek bombája átcsúszik Sretkovic hóna alatt, de nem csúszik át a gólvonalon.

30
    Jó a blokk, Aleksic kezében a labda.

30
    Varga Tamás ezúttal a kapufát találja el. Az egyenlítésért támadhat a Szentes! Gondolta volna ezt bárki pár perccel ezelőtt?

29
    WESZELOVSZKY LÁSZLÓ lő hatalmas gólt! Eddig 4-0-ra nyeri a negyedet a vendégcsapat. (9:8)

29
    Varga Tamást lövését védi megint Sretkovic. Ismét zárkózhat a Szentes.

28
    Varga Tamás kér időt.

28
    Nagy Mártont kiállítják.

28
    Aleksic nagyon fontos védést mutat be Dőry lövésénél. Újra a Debrecené a labda.

28
    Varga Tamás kap blokkot. Jöhet a Szentes.

27
    NAGY MÁRTON be is lövi. Már csak két gól a különbség. A végén még meccs lesz ebből? (9:7)