KSI SE - RACIONET Honvéd 6:5 (vége) | DVSE – Valdor-Szentes 9:8 (vége)
A-HÍD OSC - VasasPlaket 10:3 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - Szolnoki Dózsa - KÖZGÉP 3:17 (vége)
A-HÍD OSC - VasasPlaket

10:3

(2:0, 2:0, 3:2, 3:1)

szombat 14.03.2015, 19:00E.ON Férfi OB I

Nem volt ma egy súlycsoportban a két csapat, az OSC végig irányította a mérkőzést, és végül megérdemelten gyűjtötte be a három pontot.
    A házigazda védekezése különösen az első két negyedben kiváló volt, ekkor a Vasas gólképtelennek bizonyult. A nagyszünet után már valamivel kapkodóbbá vált a játék, ez volt a legszorosabb negyed. Az utolsó felvonásban mindkét együttes felszabadultan játszott, a mérkőzés már eldőlt.
    Köszönöm a figyelmet! (20:14:20)

Vége a mérkőzésnek!

32
    A mérkőzés utolsó percében még mindkét csapat vezetett egy-egy támadás, de újabb gól már nem esett.

31
    Jobbról centerbe betett labdát JOSEPH KAYES gyönyörűen húzta be (10:3).

31
    A A-HÍD OSC időt kért!

30
    Az OSC ma már sokadszor és ezúttal is kivédekezte a vendégek támadását.

30
    SALAMON FERENC keze sült el ismét, ez volt a hazaiak kilencedik találata (9:3).

29
    Itt is, ott is kimaradt egy-egy támadás, a két csapat már felszabadultan játszik, a találkozóm már régen eldőlt.

28
    A Vasas mutatta meg, hogy ő is tud vízilabdázni, SEDLMAYER TAMÁS szúrta rá távolról, lökete a bal alsóba csapódott (8:3).

28
    SALAMON FERENC távolról ragasztott nagy gólt a vendégek kapujába (8:2)

27
    Rossz a centerezés a vendégektől, az OSC növelheti az előnyét.

27
    A VasasPlaket időt kért!

26
    Az OSC is könnyebben szórja már el a labdákat támadásban.

26
    Gyárfás mellé suhintott, a hazaiak fordulhatnak támadással.

25
    A vendégektől előbb Takács, majd Juhász-Szelei is a kiállítás sorsára jutott, az OSC most nem tudott élni a lehetőséggel.

25
    Ráúszásnál a hazaiak hozták el a labdát.

Elkezdődött az utolsó negyed!

A harmadik felvonást is megnyerte az OSC, igaz most a Vasas is betalált kétszer. A védekezés hazai oldalon már nem volt olyan feszes, a biztos vezetés birtokában kicsit elkényelmesedtek az újbudaiak.
    A házigazda öt góllal vezet az utolsó negyed előtt, győzelmük nem igazán van veszélyben.

24
    A harmadik negyed utolsó támadását a hazaiak vezették, Gór-Nagy távolról próbálkozott, Barabás a helyén volt.