PEAC-Pécs – Szekszárd 67:61 (vége) | MTK-Budapest – MKB-Euroleasing Vasas 77:65 (vége) | Györ – PINKK-Pécsi 424 70:61 (vége)
Serco UNI Györ
70:61 (14:12, 33:28, 53:38)
PINKK-Pécsi 424
szerda 18.03.2015, 18:00 • Egyetemi Csarnok, Győr • Női NB I. A csoport

Nehezen lendültek játékba a csapatok, a Győr hibázott kevesebbet az első félidőben, vezettek is, de fordítani tudott a harmadik negyed elején a PINKK, ám ezután varázsütésre elkezdtek játszani a hazaiak. 16 ponttal is vezettek már, de a végét a PINKK még izgalmassá tudta tenni, ám elsősorban Radocaj higgadtsága megakadályozta őket abban, hogy behozzák a hátrányukat.

Az első meccset a Győr nyerte a negyeddöntőben, a Komlón sorra kerülő hétvégi találkozón egyenlíthet a PINKK. A harmadik, döntő találkozót – amennyiben szükség lesz rá – március 23-án játsszák, ismét Győrben. (19:53:50)

40:00
    Mérkőzés vége. (70:61)

39:58
    Eladott labda a PINKK-től, de már nem viszik végig a támadást, a győzelem megvan. (70:61)

39:36
    Radocaj ismét büntetőket dobhat, nem ront ezúttal sem, Sánta volt szabálytalan a győri palánk alatt. (70:61)

39:22
    Radocaj szerez labdát Nagytól, szabálytalankodnak vele, büntetők jönnek, bedobja mindkettőt. (68:61)

39:05
    Halvarsson büntetői jönnek Vajda hibája után, bent vannak. (66:61)

39:00
    Halvarsson személyije után Vajda Anna dobhat büntetőket, de mindkettőt elrontja... (66:59)

38:50
    Völgyi Péter időt kér természetesen, nagyon közel jött a PINKK. (66:59)

38:50
    Eladott labda a Győrnél, Egnell triplával bünteti. (66:59)

38:30
    Egy tripla a PINKK-től. (66:56)

38:12
    Egy büntetőt dob be Laklóth a kettőből. (66:53)

38:12
    Koch dobása pontatlan, a túloldalon Ruják triplája sincs benn, sőt büntetőekkel jöhet Laklóth a másik oldalon. (65:53)

37:37
    Radocaj szabálytalankodik a dobóval, Gémes-Sarok azonban lemegy, így a helyére beálló Halvarsson dobja a büntetőket, az egyiket értékesíti. (65:53)

37:25
    Radocaj szép kosara után egy időkérés jön David Lemantól. (65:52)

37:11
    Stewart dobja be a büntetőket Vincze személyije után. (63:52)

36:41
    Egy büntető is bent van utána. (63:49)

36:41
    Őri szerez kosarat közelről. (63:49)

36:05
    Laklóth betörés után szerez kosarat, dobhat egy büntetőt is, ez is bent van! (63:47)