Dinamo Moszkva – SSC Napoli 0:0 (vége) | Dynamo Kijev – Everton FC 5:2 (vége) | AS Roma – ACF Fiorentina 0:3 (vége)
Torino FC – Zenit 1:0 (vége) | Ajax Amsterdam – FC Dnipro Dnipropetrovsk 2:1 (hosszabbítás vége) | Internazionale – VfL Wolfsburg 1:2 (vége)
Besiktas JK – Club Brugge KV 1:3 (vége) | Sevilla – Villarreal 2:1 (vége)
AS Roma
0:3 (0:3)
ACF Fiorentina
csütörtök 19.03.2015, 19:00 • Stadio Olimpico, Roma • Európa liga

Az első félidőben egy szűk negyed óra alatt eldöntötte a meccset a Fiorentina, hibát hibára halmozott a hazai csapat, amit kegyetlenül ki is használtak a vendégek.

A második félidő elejét megnyomta még a Róma, de ezt követően feladták, visszaesett az Iram, még Salah két kapufát tudott lőni, pechére ezek kifelé jöttek, szóval akár nagyobb arányú vereséget is szenvedhetett volna az AS Roma. Óriási bajban a hazaiak, továbbra sem nyertek tétmeccset 2015-ben odahaza.

A végeredmény AS Roma – Fiorentina 0:3, összesitésben 1:4, a vendégek jutottak tovább, még hozzá a vártnál simábban. Köszönjük figyelmüket! (20:51:13)

90+2

90+1
    Próbál még egyet támadni, Holebas középre tett labdáját kivágták.

90+1
    Egy perc csupán a ráadás.

90
    De Rossi harminc méteres bombája méterekkel fölé szállt.

89
    Két perc a rendes játékidőből, nincs is sok értelme hosszabbitani.

88
    Ljajic kapott még egy sárga lapot, ezzel mehet az öltözőbe. Hátulról szállt bele Auilaniba, ezért a lap.

87
    Ismét a rómaiak végezhettek el sarokrúgást, de könnyedén kifejelték. Bedobással jöhetnek a farkasok.

86
    Iturbe középre tartó beadását Rodriguez blokkolta.

85
    Kicsiben végezték el a vendégek, majd Aquilani próbálkozott lövéssel, amit közvetlen közelről blokkoltak.

84
    Vargas külsővel próbált gólt szerezni, de belevetődtek, szöglet.

83
    Iturbe bal lábas lövése középre tartott, Neto védeni tudta.

83
    Lassan készülődhet inkább az AS Roma a hétvégi bajnokira, ahol a második hely megtartása a legfőbb cél.

81
    Forranak az indulatok, a feldühödött hazai szurkolók a pályára próbáltak bejutni, egyenlőre sikerült megakadályozni ezt.

81
    Tiz perc a rendes játékidőből.

80
    Információk szerint a hazai ultrák a vendég ultrákkal együtt buzditják a Fiorentinát, egy újabb tőrdöfés a hazai játékosok szivébe.