Fehérvár AV19 – EC Red Bull Salzburg 4:2 (vége)
Fehérvár AV19
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
EC Red Bull Salzburg
szombat 21.03.2015, 17:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

48:20
    Reisz (Fehérvár) ül le kettő percre gáncsolásért!

45:25
    Emberelőnyben a Volán! Egger (Salzburg) bottal lökésért pihen a büntetőpadon kettő percig!

43:22
    Varga Balázs (Fehérvár) ül le kettő percre magas bottal való játékért!

36:17
    Kammerer (Salzburg) ül le kettő percre gáncsolásért!

34:07
    Esély a vezetés megszerzésére! Jakubitzka (Salzburg) pihen kettő percet bottal ütésért!

31:27
    Hamvai (Fehérvár) büntetése 2+10 perc, Flatscher (Salzburg) büntetése 2 perc a játék késleltetéséért! Négy a négy ellen a jégen a csapatok!

18:15
    Emberelőnybe kerülünk! Hascic (Salzburg) gáncsolásért pihen kettő percet!

11:42
    Túl sok játékos a jégen a vendégeknél, két perces technikai büntetés, amit Flatscher (Salzburg) tölt le!

09:25
    Jakubitzka (Salzburg) és Reiter (Fehérvár) is leül kettő percre! Négy a négy ellen a jégen a csapatok!

05:17
    Emberelőnyben a Volán! Lahoda (Salzburg) ül le kettő percre akadályozásért!

Nagy Zalán

Gólok és gólpasszok: 20. Nemes (Vokla), 32. Szabó P. K. (Reiter, Erdély), 47. Szabó D. (Nemes, Kocsis), 54. Kocsis (Hamvai, Erdély) – 12. Egger (Rosenlechner), 27. Kainz (Egger)

Fehérvár AV19: Kornakker (Plesz) – Reiter, Szabó D., Pillók, Reisz, Sárpátki – Vokla, Korbuly, Kocsis, Nemes, Hamvai – Szaller, Lengyel, Szabó P. K., Erdély, Mazzag – Pados, Szakácsi, Prácser, Balogh, Varga B.

Vezetőedző: Tyler Dietrich

EC Red Bull Salzburg: Vlahovic (Mayer) – Lindner, Jakubitzka, Filin, Berger, Lahoda – Wolf, Glassl, Kainz, Rosenlechner, Egger – Hascic, Pycha, Kammerer, Eder, Hagler – Steinacher, Merezhko, Flatscher, Wappis, Körner

Vezetőedző: Andreas Brucker

Játékvezetők: Kincses Gergely, Németh Márton – Soós Dániel, Pálkövi Botond