Crystal Palace – Manchester City 2:1 (vége)
Crystal Palace
2:1 (1:0)
Manchester City
hétfő 06.04.2015, 21:00 • Selhurst Park, London • Barclays Premier League

Pellegrini csapata zsinórban harmadszor kap ki idegenben a bajnokságban, ez könnyen a bajnoki cimbe kerülhet, hiszen a Chelsea kilenc ponttal vezet, és egy meccsel kevesebbet játszott mint a City.

A helyzetkihasználás parádés a hazaiak oldalán öt lövésükből három tartott kapura, amiből kettő gólt eredményezett, még a City nem kevesebb mint 22!!-szer próbálkozott, amiből csupán négy talált kaput, és egyetlen gólt értek el. Ez alapvetően befolyásolta a meccs végkimenetelét. A Palace végigbirta fizikailag is a 90 percet, és ugyan beszorultak a végén, de a közönség és a csapat együtt összehozta ezt a parádés győzelmet a tavalyi bajnok ellen! A forduló meglepetésre ez, ebben a fordulóban az Arsenal, és a United is megelőzte Pellegrini együttesét.

A végeredmény tehát: Crystal Palace – Manchester City 2:1, köszönjük figyelmüket! (22:54:56)

90+5

90+4
    Nasri középre passzolta a labdát, ami Speroninak volt a legjobb.

90+3
    Nem tudja kihozni a térfeléről a labdát a Palace, de már csak egy perc maradt.

90+2
    Clichy bal oldali beadását Speroni húzza le a levegőből.

90+2
    Passzolgatnak a vendégek, egyenlőre eredmény nélkül.

90+1
    5:21 a lövések száma, egészen elképesztő.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Lampard lágy labdáját könnyedén kifejelték a védők.

89
    Milner jobb szélről érkező beadása túl mély volt a középen helyezkedő társaknak. Kirúgással jöhet Speroni, és nem sieti el.

88
    Gayle érkezett Zaha helyére, a cserék elfogytak.

88
    Fernandinho helyére Milner érkezett.

86
    Nasri sarokrúgása magas lett mindenki számára, majd Toure átlövése borzalmas lett a hazai szurkolók örömére.

86
    Ezúttal Toure lőhetett, amit szintén blokkoltak, majd a felpattant labdát Speroni paskolta szögletre. Majdnem behullott, de a kapus résen volt.

86
    A középre tett labda Kompany feje felett elszállt, de Agüeronak sikerült begyűjtenie.

85
    Nasri kapott pontos passzt, majd tüzelt tizennégyről, de ebbe is beleléptek! Szöglet.

Gólok: 35. Murray, 48. Puncheon – 78. Toure

Lapok:   40. Delaney (CRP), 57. Puncheon (CRP) – 68. Demichelis (MAC)

Crystal Palace: Speroni – Kelly, Delaney (C), Dann, Ward – Bolasie ( 84' Souare ) , McArthur, Ledley, Zaha ( 88' Gayle ) – Puncheon – Murray ( 83' Sanogo )
    Cserék: Hennessey – Ameobi, Boateng, Gayle, Hangeland, Sanogo, Souare

Edző: A. Pardew

Manchester City: Hart – Sagna, Kompany (C), Demichelis, Clichy – Navas ( 77' Nasri ) , Fernandinho ( 88' Milner ) , Toure, Silva – Agüero, Dzeko ( 66' Lampard )
    Cserék: Caballero – Fernando, Lampard, Mangala, Milner, Nasri, Zabaleta

Edző: M. Pellegrini