Sevilla – Zenit 2:1 (vége) | Club Brugge KV – FC Dnipro Dnipropetrovsk 0:0 (vége) | Dynamo Kijev – ACF Fiorentina 1:1 (vége)
VfL Wolfsburg – SSC Napoli 1:4 (vége)
Dynamo Kijev
1:1 (1:0)
ACF Fiorentina
csütörtök 16.04.2015, 21:05 • Olimpiai stadion, Kijev • Európa liga

Az első félidőbe a vendégek kezdtek jobban, sorra dolgozták ki a lövőhelyzetet, de a gól nem jött össze, ellenben a hazaiak egyetlen valamirevaló lövésükből gólt szereztek Lens révén.

A második félidőben a vendégek veszélyeztettek, a félidő derekánál egy kapufát is lőttek, de a gól csak a 92. percben jött össze, Babacar nyerő cserének bizonyult. Végül a Fiorentina várhatja kedvezőbb helyzetből a visszavágót.

A végeredmény tehát Dynamo Kijev – Fiorentina 1:1, köszönjük figyelmüket! (22:58:29)

90+5

90+4
    Tomovic kaszált el egy lábat, sárga lap.

90+3
    Aligha lesz itt már bármire idő.
    Khouma BABACAR - 1:1

90+2
    A Fiorentina gólt szerzett!

A jobb oldali beadás lecsorgott, majd BABACAR háttal a kapunak, ollózó szerű mozdulattal a bal alsóba lőtte a labdát. 1:1 a mérkőzés új állása. Megérdemelten jött az egyenlités az utolsó pillanatban.

90+1
    Fiorentina bedobás jöhet, nem tudnak komoly helyzetbe kerülni továbbra sem.

90
    Három perc a ráadás.

89
    Badelj követett el támadó szabálytalanságot.

88
    Vargas lövését sikerült blokkolni, kontrázhat a Kijev.

86
    A keresztlabda nem jutott el Yarmolenkohoz, Alonso kapcsolta le.

85
    Fernandez beadását szintén kifejelték, bedobás.

84
    Szöglethez jutott a Fiorentina, a középre tett labdát Khacheridi fejelte ki, újabb szöglet.

83
    Valero helyére Aquilani érkezett.

82
    A második félidőben 37 perc alatt egyetlen lövés ment kapura, de kellően ez sem volt veszélyes.