Győr – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Torino FC
2:1 (1:1)
Juventus FC
vasárnap 26.04.2015, 15:00 • Stadio Olimpico, Torino • Serie A

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik.

A Serie A 32. fordulójában a Torino fogadja a Juventust.

A Torino a kilencedik a tabellán, a Juventus pedig vezeti a bajnokságot. A két csapat között 29 pont a differencia.

A Torino négy meccses jó szériában van, két győzelem, és két döntetlen a mérleg, legutóbb a Laziotól kaptak ki, ez márciusban volt. Az Európa Libágól a Zenit ejtette ki őket, tehát ott már nem érdekeltek. Legutóbbi bajnokijukon az AS Roma ellen 1:1-et játszottak.

A Juventus túl van a Monaco együttesén, óriási csatában végül 1:0-ás össszesitéssel ők jutottak a legjobb négy közé, és az elődöntőben a Real Madridot kapták, ami nem lesz egyszerű feladat. Legutóbbi idegenbeli bajnokiján óriási meglepetésre kikapott a biztos kieső Parma otthonában a csapat.

A két csapat őszi meccsén a Juve nyert 2:1-re, reméljük izgalmas lesz a torinói derbi ezúttal is, tartsanak velünk!

1

1
    A Juventus kezdte a meccset.

1
    Morata távoli lövése két méterrel kapu fölé szállt.

2
    Benassi harcolt ki szögletet.

2
    El Kaddouri beadását kifejelték, újabb szöglet.

3
    A középre tartó labda lecsorgott, majd kivágták a védők.

4
    Morata átadása ellenfélhez ment, az iram egyenlőre jó.

5
    Nem megy fejjel a falnak a Juve, ez látható.

7
    Benassi lövését Ogbonna blokkolja, majd ismét ő próbálkozott, ez pedig jócskán kapu mellé szállt.

8
    Quagliarella lövését Buffon szedte ki a jobb alsó sarokból! Az első komolyabb lehetőség a hazaiak előtt adódott.

9
    Juve bedobás közel a Torino alapvonalához.

10
    Morata követett le támadó szabálytalanságot Glikkel szemben.

11
    Darmian bal oldali beadását kivágtál Lopez elől.

12
    Pirlo lövés helyett, lágyan tette középre, és jól tette. Matri átvette mellel, majd közvetlen közelről fölé durrantott!

13
    Teljesen kiegyenlített egyenlőre a játék.

14
    Quagliarella kapott szabadrúgást, a vétkes Bonucci volt.

16
    Keresztlabdát címeztek Peres számára, de túl hosszú lett. Kirúgás.

17
    3:2 a lövések száma jelenleg, a labdabirtoklása aránya is közel azonos.

17
    Pereyra jobb szélről érkező beadása jól jött be, de Glik óriásit mentett Matri elől az utolsó pillanatban.

19
    A hangulatra nem lehet panasz, de a játék színvonala nem a legmagasabb.

20
    El Kaddouri lövését blokkolták, majd Pirlo kapott szabadrúgást.

22
    Matri kapáslövése nem sikerült jóra, eltörte a labdát.

22
    El Kaddouri lövését nem először blokkolták, majd Quagliarella veszélyes játéka miatt a zebrák kapták a labdát.

24
    El Kaddouri beadása mély lett, könnyedén lehúzta Buffon.

25
    Darmian lőtt a balösszekötő helyéről, húsz méteres lapos lövése elkerülte a kaput három méterrel.

26
    Pirlo vesztett labdát, Quagliarella került lövőhelyzetbe, de nem talált kaput, fölé lőtt.

27
    A Torino nagyjából azt játssza, amit tud, sok lövést eresztenek el, a Juvétól talán több lenne elvárható.

28
    Lopez lesen tartózkodott.

29
    A Juve kapitánya hat meccset játszott a Torino ellen, ebből csapata négyet nyert, két döntetlen mellett.

30
    Negyed óra a félidőből, 59:41 a labdabirtoklás aránya, 6:2 a lövések száma.

31
    A Juve első kaput eltaláló próbálkozása Morata fejese volt, de Padellinek nem okozott gondot.

32
    Vidal indítása elérhetetlen Lichtsteiner számára, kirúgás.

33
    Gazzi szabálytalankodott, nagyon jó helyről jöhet a Juve. Huszonhárom méter a táv, szembe a kapuval. Pirlo a labda mögött.

35
    A Juventus gólt szerzett!

Eszméletlen nagy gólt lőtt ANDREA PIRLO! Szabadrúgásból a bal felsőbe tüzelt, erős lövése a felső lécről a kapuba vágódott! 0:1.
    Andrea PIRLO - 0:1

36
    Tíz perc a félidőből, nem megy a játék a zebráknak, de pontrúgásból még is ők vezetnek.

38
    Sturaro bombáját Moretti blokkolta.

39
    Juve bedobás jöhet a középpályáról.

40
    Láthatóan megfogta a Torino csapatát a bekapott gól. Pirlo szabadrúgás gólja nem volt kicsi, tehát érthető a rövidzárlat.

41
    Az első félidő feléig a Torino játszott jobban, ezt követően feljebb kapcsoltak a vendégek.

42
    Torino bedobás a pálya középső harmadában.

43
    Sturaro szabálytalankodott a középpályán ezúttal.

44
    Eldugja a labdát a Juve, egyetlen perc maradt a félidőből.

45
    A Torino Gólt szerzett!

Micsoda védelmi hiba a Juvénél. De inkább dicsérjük MATTEO DARMIAN-t, aki Quagliarella passzára üresen érkezett, átvétele nem tűnt tökéletesnek, de még is utolérte a labdát, és Buffon mellett előtte a bal sarokba a labdát. 1:1 a lehető legjobbkor hazai szempontból!
    Matteo DARMIAN - 1:1

45+1

Pirlo 35. percben szerzett remek szabadrúgás góljával vezetést szerzett a Juve. Amikor már a szünetet várták, az utolsó támadásból egyenlítettek a hazaiak, Darmian révén. Ezt leszámítva különösebb helyzet nem volt egyik csapat előtt sem, teljesen igazságos a döntetlen a szünetben, tartsanak velünk továbbra is!

46

47
    Quagliarella középre tett labdáját kényelmesen lehúzza Buffon.

49
    Matri alkalmazott nem megengedett eszközöket, szabadrúgás kifelé.

50
    A derbi egyenlőre barátságosnak mondható, a lapot sem kellett még előhúznia a sporinak.

51
    Lichtsteiner harcolt ki sarokrúgást.

51
    Pirlo beadását sikerült kifejelni, de maradt a zebráknál a labda.

52
    Ismét szabadrúgást kapott a Juve, Pirlot buktatták. A távolság most több, mint az első félidőben, körülbelül 28 méter a távolság.

52
    Pirlo tekerése a bal oldali kapufán csattant, hihetetlen jól lőtte el ezt is!

54
    Lopez kapott szabadrúgást a középpályán, Sturaro buktatott.

55
    Darmian követett el támadó szabálytalanságot, kifelé az ítélet, Buffon a labda mögött.

55
    Darmian könyökét fájlalja, ápolásra szorult, de képes folytatni.

57
    50:50 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 7:6.

57

Formás támadás végén a Torino szerzett vezetést. Darmian tette középre a labdát FABIO QUAGLIARELLA elé, aki megelőzte védőjét, és a kapuba tüzelt. Buffon nem tudta lereagálni. 2:1, fordított a Torino!
    Fabio QUAGLIARELLA - 2:1

59
    Innentől lesz igazán jó a meccs, a Juvénak menni kell előre, de a Torino remekül kontrázik!

60
    Gazzi késett egy ütemet, sárga lapot kapott.

60
    Pirlo kapu elé ívelt labdája végül Padelli kezében kötött ki.

61
    Lopez helyére Martinez érkezett.

62
    Sturaro ívelésére Lichtsteiner érkezett, fejese azonban gyenge lett, fölé szállt.

64
    Hamarosan érkezhet akár Tevez, mert most már szorult helyzetben a Juventus. Igaz, nem veszélyezteti ez a meccs sem a bajnoki címüket, viszont a presztízs miatt azért várhatóan megnyomja a meccs végét a Juve.

65
    Morata váltja Tevezt, szűk félóra a meccsből.

66
    Perez beadására Quagliarella érkezett, ollózó mozdulattal eleresztett lövése a kapu bal oldala mellé szállt, nem volt veszélyes.

67
    A második félidőben 1:1 komoly helyzet mindkét oldalon. A Juve oldalán Pirlo kapufája, a Torino oldalán Quagliarella gólja volt eddig a legfontosabb esemény.

67
    Matri tartózkodott a védők mögött ezúttal.

68
    Vidal húsz méteres lövését Glik blokkolja közvetlen közelről.

69
    Juve ebdobás közel a Torino alapvonalához.

70
    Remek támadás végén a beadást Vidal fejelte rá, fejese elsuhant a kapu bal felső sarka mellett!

70
    Moretti kapott sárgát buktatás miatt.

72
    Benassi helyére érkezik Vives.

72
    Gólhelyzetbe került Peres, betört a tizenhatoson belülre, de az utolsó pillanatban blokkoltak a védők. Amennyiben ez beakad, lehet eldőlt volna.

73
    Némi fáradtság érezhető a Juve játékosain, a Monaco elleni BL meccs elég sokat kivehetett azért a csapatból.

74
    Vives harminc méteres bombája felszabadította Buffon kapuját.

74
    Tevez szabálytalan Gazzival szemben a saját térfelén.

75
    A hosszú oldalra menő labdát visszafejelték középre, Ogbonna mentett hatalmasat Quagliarella elől! Szöglet.

75
    A sarokrúgásból nem adódott veszély, már támadásban is Juve. Megélénkült a meccs.

76
    Lichtsteiner beadására Sturaro érkezett, fejese milliméterekkel kerülte el a kapu jobb oldalát, a kapus csak szemmel követte.

77
    Bonucci kapott sárga lapot durvaság miatt.

78
    Hihetetlen lelkesek a hazai játékosok, és mondhatni megérdemelten vezetnek.

78
    Pereyra helyére Pepe érkezett.

79
    Vidal huszonöt méteres bombája a nézőket veszélyeztette, a kaput nem.

80
    Martinez gólja érvénytelen les miatt!

81
    Atyaég mi maradt ki! Sturaro középre tett labdájába nem ért bele senki, végül a bal kapufán csattant a labda, a kipattanót nem sikerült a kapuba gyömöszölni, végül Padelli vetődött rá a labdára!

82
    Az első gól szerzője, Darmian le, Molinaro be.

83
    Sturaro fejesét Padelli elképesztő nagy reflexmozdulattal védeni tudta, nem jött össze az egyenlítés.

83
    Pirlo huszonhárom méteres lövése erős volt, de elsuhant a kapu jobb oldala mellett. Nyom most a Juve.

84
    Molinaro ápolása miatt áll a játék.

85
    Utoljára otthon 1995 januárjában nyert a Torino otthon a Juve ellen. Nem ma volt, húsz éve.

85
    Les miatt a Juventus kapja a labdát, Martinez vétett helyezkedési hibát.

86
    Védő helyére csatár, avagy Padoint váltja Llorente.

87
    Juve bedobás az ellenfél térfelének közepéről.

88
    Vives kap sárgát buktatás miatt.

88
    A labda mögött ismét Pirlo, de innen nem fog kapura lőni, harminc ötről jöhet a beadás.

89
    Pirlo középre tett labdáját kifejelték, majd Matri lövése szögletre pattant.

89
    Pirlo szögletét kifejelték a rövid oldalon.

89
    Pirlo tette ismét középre a labdát, Bonucci fejese rossz , kapu mellé.

90
    Nem kevesebb, mint öt perc a ráadás.

90+1
    Pepe jobb oldali beadására Matri érkezett, fejese méterekkel mellé szállt. Kirúgás.

90+2
    Quagliarella lesen tartózkodott.

90+3
    Pirlo került tiszta lövőhelyzetbe, viszont csizmaszárral találta el, csúnyán fölé.

90+4
    Vidal beadását Moretti kapcsolja le, két perc maradt.

90+5
    Torino bedobás a középpályáról.

90+5
    Juve bedobás ezúttal a középpályán.

90+5

Az első félidő elejét megnyomta a Torino, de végül az első gólt a Juve szerezte Pirlo csodálatos szabadrúgás góljával. Rá tíz percre jött az egyenlítés, miután kissé elaludtak a védők. Darmian érkezett teljesen üresen, és a lehető legjobbkor jött számukra az egyenlítő találat!

A második félidő remek futballt hozott, az 57. percben Quagliarella szerzett vezetést, ezt megelőzően Pirlo lőtt egy csodálatos szabadrúgást, de pechére ez a kapufáról kijött. Ezt követően sorjáztak a ziccerek a Juve előtt, de Padelli remekül védett ma. A 81.percben még egy kapufát lőttek a hazaiak, de végül nem jött össze az egyenlités, és húsz év után ismét derbit nyer a Torino! Mondhatni meglepetés született, de a látottak alapján rászolgáltak a győzelemre.

Torino – Juventus 2:1, köszönjük figyelmüket! (16:56:43)

Gólok: 45. Darmian, 57. Quagliarella – 35. Pirlo

Lapok:   60. Gazzi (TUI), 70. Moretti (TUI), 88. Vives (TUI) – 77. Bonucci (JUV)

Torino FC: D. Padelli – Maksimović, Glik (C), Moretti, Peres, Benassi (72. Vives) – Gazzi, El Kaddouri, Darmian (82. Molinaro) – López (61. Martínez), Quagliarella.
    Cserék: Castellazzi, Ichazo Fernández – Basha, Bovo, Amauri, Farnerud, González, P. Jansson, Martínez, Molinaro, S. Gastón, Vives.

Juventus FC: Buffon (C) – Lichtsteiner, Bonucci, Ogbonna, Padoin (86. Llorente) – Vidal, Pirlo, Sturaro – Pereyra (78. Pepe) – Matri, Morata (65. Tévez).
    Cserék: Rubinho, Storari – Barzagli, Coman, De Ceglie, Chiellini, Llorente, Marrone, Pepe, Tévez.

Játékvezetők: Paolo Tagliavento