Győr – Puskás Akadémia FC 1:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Debreceni VSC 1:1 (vége)
Torino FC
2:1 (1:1)
Juventus FC
vasárnap 26.04.2015, 15:00 • Stadio Olimpico, Torino • Serie A

Az első félidő elejét megnyomta a Torino, de végül az első gólt a Juve szerezte Pirlo csodálatos szabadrúgás góljával. Rá tíz percre jött az egyenlítés, miután kissé elaludtak a védők. Darmian érkezett teljesen üresen, és a lehető legjobbkor jött számukra az egyenlítő találat!

A második félidő remek futballt hozott, az 57. percben Quagliarella szerzett vezetést, ezt megelőzően Pirlo lőtt egy csodálatos szabadrúgást, de pechére ez a kapufáról kijött. Ezt követően sorjáztak a ziccerek a Juve előtt, de Padelli remekül védett ma. A 81.percben még egy kapufát lőttek a hazaiak, de végül nem jött össze az egyenlités, és húsz év után ismét derbit nyer a Torino! Mondhatni meglepetés született, de a látottak alapján rászolgáltak a győzelemre.

Torino – Juventus 2:1, köszönjük figyelmüket! (16:56:43)

88
    Vives kap sárgát buktatás miatt.

86
    Védő helyére csatár, avagy Padoint váltja Llorente.

83
    Sturaro fejesét Padelli elképesztő nagy reflexmozdulattal védeni tudta, nem jött össze az egyenlítés.

82
    Az első gól szerzője, Darmian le, Molinaro be.

81
    Atyaég mi maradt ki! Sturaro középre tett labdájába nem ért bele senki, végül a bal kapufán csattant a labda, a kipattanót nem sikerült a kapuba gyömöszölni, végül Padelli vetődött rá a labdára!

80
    Martinez gólja érvénytelen les miatt!

78
    Pereyra helyére Pepe érkezett.

77
    Bonucci kapott sárga lapot durvaság miatt.

76
    Lichtsteiner beadására Sturaro érkezett, fejese milliméterekkel kerülte el a kapu jobb oldalát, a kapus csak szemmel követte.

75
    A hosszú oldalra menő labdát visszafejelték középre, Ogbonna mentett hatalmasat Quagliarella elől! Szöglet.

72
    Benassi helyére érkezik Vives.

70
    Moretti kapott sárgát buktatás miatt.

70
    Remek támadás végén a beadást Vidal fejelte rá, fejese elsuhant a kapu bal felső sarka mellett!

65
    Morata váltja Tevezt, szűk félóra a meccsből.

61
    Lopez helyére Martinez érkezett.

60
    Gazzi késett egy ütemet, sárga lapot kapott.
    Fabio QUAGLIARELLA - 2:1

57
    A Torino Gólt szerzett!

Formás támadás végén a Torino szerzett vezetést. Darmian tette középre a labdát FABIO QUAGLIARELLA elé, aki megelőzte védőjét, és a kapuba tüzelt. Buffon nem tudta lereagálni. 2:1, fordított a Torino!

52
    Pirlo tekerése a bal oldali kapufán csattant, hihetetlen jól lőtte el ezt is!

Pirlo 35. percben szerzett remek szabadrúgás góljával vezetést szerzett a Juve. Amikor már a szünetet várták, az utolsó támadásból egyenlítettek a hazaiak, Darmian révén. Ezt leszámítva különösebb helyzet nem volt egyik csapat előtt sem, teljesen igazságos a döntetlen a szünetben, tartsanak velünk továbbra is!
    Matteo DARMIAN - 1:1

45

Micsoda védelmi hiba a Juvénél. De inkább dicsérjük MATTEO DARMIAN-t, aki Quagliarella passzára üresen érkezett, átvétele nem tűnt tökéletesnek, de még is utolérte a labdát, és Buffon mellett előtte a bal sarokba a labdát. 1:1 a lehető legjobbkor hazai szempontból!
    Andrea PIRLO - 0:1

35
    A Juventus gólt szerzett!

Eszméletlen nagy gólt lőtt ANDREA PIRLO! Szabadrúgásból a bal felsőbe tüzelt, erős lövése a felső lécről a kapuba vágódott! 0:1.

12
    Pirlo lövés helyett, lágyan tette középre, és jól tette. Matri átvette mellel, majd közvetlen közelről fölé durrantott!

8
    Quagliarella lövését Buffon szedte ki a jobb alsó sarokból! Az első komolyabb lehetőség a hazaiak előtt adódott.

A Serie A 32. fordulójában a Torino fogadja a Juventust.

A Torino a kilencedik a tabellán, a Juventus pedig vezeti a bajnokságot. A két csapat között 29 pont a differencia.

A Torino négy meccses jó szériában van, két győzelem, és két döntetlen a mérleg, legutóbb a Laziotól kaptak ki, ez márciusban volt. Az Európa Libágól a Zenit ejtette ki őket, tehát ott már nem érdekeltek. Legutóbbi bajnokijukon az AS Roma ellen 1:1-et játszottak.

A Juventus túl van a Monaco együttesén, óriási csatában végül 1:0-ás össszesitéssel ők jutottak a legjobb négy közé, és az elődöntőben a Real Madridot kapták, ami nem lesz egyszerű feladat. Legutóbbi idegenbeli bajnokiján óriási meglepetésre kikapott a biztos kieső Parma otthonában a csapat.

A két csapat őszi meccsén a Juve nyert 2:1-re, reméljük izgalmas lesz a torinói derbi ezúttal is, tartsanak velünk!

Gólok: 45. Darmian, 57. Quagliarella – 35. Pirlo

Lapok:   60. Gazzi (TUI), 70. Moretti (TUI), 88. Vives (TUI) – 77. Bonucci (JUV)

Torino FC: D. Padelli – Maksimović, Glik (C), Moretti, Peres, Benassi (72. Vives) – Gazzi, El Kaddouri, Darmian (82. Molinaro) – López (61. Martínez), Quagliarella.
    Cserék: Castellazzi, Ichazo Fernández – Basha, Bovo, Amauri, Farnerud, González, P. Jansson, Martínez, Molinaro, S. Gastón, Vives.

Juventus FC: Buffon (C) – Lichtsteiner, Bonucci, Ogbonna, Padoin (86. Llorente) – Vidal, Pirlo, Sturaro – Pereyra (78. Pepe) – Matri, Morata (65. Tévez).
    Cserék: Rubinho, Storari – Barzagli, Coman, De Ceglie, Chiellini, Llorente, Marrone, Pepe, Tévez.

Játékvezetők: Paolo Tagliavento