Szlovénia – USA 1:3 (vége) | Németország – Csehország 2:4 (vége) | Szlovákia – Oroszország 2:3 (hosszabbítás vége)
Svájc – Kanada 2:7 (vége)
Svájc
2:7 (1:2, 0:3, 1:2)
Kanada
vasárnap 10.05.2015, 20:15 • O2 Arena, Prága • A csoportos Világbajnokság • A csoport

59:22
    Savard is kiszáll két percre bottal ütés miatt, kettős előnyben Svájc, esély a szépítésre.

58:53
    Ismét egy kiállítás, most Kanadától. Ekblad gáncsolás miatt száll ki két percre. Svájc emberelőnyben fejezheti be a mérkőzést.

55:22
    Magas bot miatt száll ki két percre egy svájci játékos, Fiala. Egy bő másfél percig 4 a 3 ellen támadhat Kanada.

54:09
    Igen, páros kiállítás. Mackinnon és Helbling állnak ki két percre durvaság miatt.

50:00
    Túl sok svájci a jégen egyszerre, kettő perces kiállítás. Bodenmann üli le a büntetést. Ezt a nagy hibát ma már másodszor követi el Svájc.

38:15
    Hibáztak a svájciak, túl sokan voltak egyszerre a jégen, ezért jár a kettő perces kiállítás.

33:42
    Brunner száll ki két percre bottal akasztás miatt. Kanadai emberelőny következik.

29:54
    Kanadai kiállítás, Burns száll ki nyakra ütés miatt két percre.

25:18
    Streit száll ki két percre, kanadai emberelőny. Bottal akasztás történt.

20:28
    Kanadai kiállítás, Muzzin a játék késleltetése miatt bűnhődik.

11:49
    Kanadai kiállítás, Hamhuis száll ki bottal akasztás miatt. Jogos.

07:19
    Kiáll Hollenstein két percre a svájci csapatból.

01:58
    Máris egy svájci kiállítás, Helbling megy ki két percre bottal nyakra ütés miatt.

Gólok és gólpasszok: 7. Trachsler (Schappi, Streit), 43. Brunner – 1. Seguin (Muzzin, Giroux), 20. Mackinnon (Spezza, Wiercioch), 28. Ekblad (Couturier, Eakin), 39. Eberle (Crosby, Burns), 40. Eakin (Couturier, Ekblad), 53. Couturier (Toffoli, Hamhuis), 58. Giroux (Burns, Reilly)

Svájc: Berra (Genoni) – Geering, Streit, Fiala, Almond, Brunner – Blum, Josi, Ambuhl, Bodenmann, Bieber – Helbling, Grossmann, Suri, Hollenstein, Romy – Schappi, Trachsler, Wieser, Walker
    Kanada: Smith (Jones) – Hamhuis, Burns, Hall, Eberle, Crosby – Muzzin, Barrie, Giroux, O Reilly, Seguin – Ekblad, Wiercioch, Duchene, Mackinnon, Spezza – Savard, Couturier, Eakin, Ennis, Toffoli

Játékvezetők: 13 MAYER Timothy (USA) , 22 RONN Jyri (FIN) – 57 PUOLAKKA Masi (FIN) , 62 LHOTSKY Miroslav (CZE)