Kanada – Ausztria 10:1 (vége) | Norvégia – Fehéroroszország 2:3 (vége) | Lettország – Franciaország 2:3 (1:3 szétlövés után)
USA – Szlovákia 5:4 (hosszabbítás vége) | Csehország – Svájc 2:1 (2:1 szétlövés után) | Finnország – Oroszország 3:2 (1:0 szétlövés után)
szétlövés vége (1:3)
Lettország
2:3 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Franciaország
kedd 12.05.2015, 16:15 • O2 Arena, Prága • A csoportos Világbajnokság • A csoport
    Julien DESROSIERS - 2:3

65:00
    A Franciaország csapata nyerte a szétlövést.
    A győztes gól szerzője: DA COSTA.

63:15
    Fleury lövése felpattant, nagy bravúrral ütötte ki valahogy Masalskis, ritka izgalmas ráadás eddig!

61:05
    Fleury lövése a kapuvason csattant, hihetetlen izgalmak!

60:30
    Sotnieks kerülte meg a kaput jobbról, de a hosszú oldalon nem tudta behúzni a korongot, Huet hárított, de róla is a bal oldali kapuvasra pattant a pakk! Vajon rámegy-e a mindenáron a győztes gólra Lettország?

59:53
    Először Sotnieks bombája riogatta a franciákat, majd Desrosiers kihagyta a "meccslabdát", megindult középen teljesen egyedül ziccerben, Masalskis azonban hárítani tudott néhány másodperccel a vége előtt, micsoda dráma!
    Sacha TREILLE - 2:2

55:19
    Franciaország gólt szerzet!
    YORICK TREILLE kapta vissza lövésre a korongot a jobb oldalról, majd óriási bombagólt ragasztott a kapu jobb oldalába! 2-2!
    Gólpassz: Kevin Hecquefeuille.

53:32
    Masalskis véd óriásit, balról bombázta rá nagy erővel Chakiachvili, de a kapus megmenti csapatát sokadszor is!

51:45
    Dzerins robbant be a kapu elé egy kiváló ütemű passzra, Huet azonban bravúrral állta útját a váratlan lövésnek!
    Stephane DA COSTA - 2:1

48:21
    STEPHANE DA COSTA jókor volt jó helyen, Fleury lövését még bravúrral védte Masalskis, de Da Costa ismétlésére már nem volt ellenszere! Betalál Franciaország, így lesz igazán izgalmas a végjáték, 2-1!
    Gólpassz: Damien Fleury.

43:00
    Skvorcovs remek korongot kapott a kapu előtt középen, átemelte volna Huet felett, de a kapus a lepkéssel lekapta!

37:48
    Da Costa száll ki kettő plusz tíz percre, durván lökte a palánkra ellenfelét könyökkel. Lett emberelőny következik.

37:35
    Hatalmas lett helyzet, Sprukts vitte rá a kapusra a jobb oldalon, majd passzolta balra a még jobb helyzetben levő Redlihs elé, aki azonban Huet-t találta telibe!

33:47
    Sirokovs száll ki két percre újfent a lett csapatból. Bottal akasztás az ok. Francia emberelőny harmadszor is.

33:47
    Balról kapott kitűnő korongot Bertrand, a kapuhoz nagyon közel lőhetett középről, de Masalskis nagy bravúrral útját állta a lövésnek!

29:47
    Az elmúlt 50 másodperc több, mint három percet vett igénybe, most is áll a játék, Daugavins száll ki két percre bottal akasztás miatt. Francia emberelőny, újabb esély.

25:01
    Sirokovs gáncsolás miatt száll ki két percre, francia emberelőny, itt a nagy esély számukra.

23:50
    Roussel tört előre középen, szép szóló végén közelről lőtt, Masalskis bravúrral ütötte ki, de még nem szabadult fel a kapu.
    Guntis GALVINS - 2:0

22:47
    Lettország gólt szerzett!
    Két emberelőny, két gól eddig Lettország mérlege. GUNTIS GALVINS kapta vissza lövésre középen, a kék vonalról rábombázta és be is talált a felső sarokba! 2-0!
    Gólpassz: Lauris Darzins, Kaspars Daugavins.

21:40
    Fleury száll ki két percre meg nem engedett testjáték miatt. Masalskist támadta a védés után. Lett emberelőny. Az elsőt belőtték.

19:45
    Fleury lopott korongot, majd indult meg a jobb szárnyon, a túloldalon Roussel került lövőhelyzetbe, de csak a jobb kapuvasat és a hálótartó részt találta el lapos lövésével, óriási ziccer!

18:50
    Sprukts a bal oldalon szakadt el, jó helyzetből lőhetett, Huet azonban kiválóan hárított!
    Kaspars DAUGAVINS - 1:0

11:24
    Némi kavarodás alakult ki a francia kapu előtt, KASPARS DAUGAVINS pedig közelről nagyon szépen lőtte a lecsorgó korongot a kapu bal oldalába! 1-0!
    Gólpassz: Lauris Darzins, Guntis Galvins.

10:16
    Claireaux száll ki durvaság miatt két percre a francia csapattól.

Gólok és gólpasszok: 12. Daugavins (Darzins, Galvins), 23. Galvins (Darzins, Daugavins) – 49. Da Costa (Fleury), 56. Treille (Hecquefeuille), utolsó bünt. Da Costa

1:3   Da Costa (FRA)

Lettország: Masalskis (Mustukovs) – Sotnieks, Galvins, Darzins (A), Daugavins (C), Dzerins – Redlihs K., Jass M., Sprukts (A), Redlihs M., Bukarts – Sirokovs, Cibulskis, Berzins, Cipulis, Indrasis – Andersons, Saulietis, Abols, Skvorcovs, Jass K.
    Franciaország: Huet (Hardy) – Manavian, Auvitu, Treille Y. (A), Meunier (C), Desrosiers – Besch, Hecquefeuille (A), Fleury, S. da Costa, Roussel – Janil, Chakiachvili, Raux, Treille S., Bertrand – Dieude Fauvel, Claireaux, Guttig, T. da Costa, Rech

Játékvezetők: 13 MAYER Timothy (USA) , 22 RONN Jyri (FIN) – 60 SUOMINEN Sakari (FIN) , 62 LHOTSKY Miroslav (CZE)