Fehérvár – Debrecen 27:22 (vége) | Siófok – Békéscsaba 25:22 (vége)
Siófok KC
25:22 (14:11)
Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE
szombat 16.05.2015, 18:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

A sok cserélgetéssel együtt is megőrizte 100%-os mérlegét a rájátszásban a Siófok együttese. Vezettek már hattal is, sőt támadtak a hétért, de a Békéscsaba felzárkózott. A békésiek az egyenlítésért is támadhattak, de itt újra fordult a mérkőzés menete, 2-3 gólos előnyre tett szert a Sió, ami végül meg is maradt a lefújásig. Pastrovics remek napot fogott ki, de a túloldalon Sipeki is igen sok labdát megfogott.

Gólszerzésben megoszlott a feladat, de Orbán és Szekerczés igen sokat tett a mai hazai sikerért. Még egy forduló van hátra, de ez már egy hete tudott volt, hogy a Sió biztosan ötödik, a Csaba biztosan nyolcadik helyen végez.

Siófok – Békéscsaba: 25-22!
    ---- (19:25:55)

60
    Mérkőzés vége. (25:22)

60
    Erdősi a bal szélről lő, Sipeki védi a rövidet. A túloldalon Nikolayenko lő fölé. (25:22)

60
    Megőrzi 100%-os mérlegét a Siófok, közben Pastrovicshoz pattan egy labda. Támadhat a Siófok, a meccs eldőlt. (25:22)

59
    Hamarosan kezdődik az utolsó perc. (25:22)

59
    SZEKERCZÉS tör be középen és eldönti a találkozót egy bombával. (25:22)

59
    Lépéshiba Szöginél, ezt nagyon elszúrta ezt a kettős előnyt a Csaba. (24:22)

58
    Wörz lövését védi Sipeki könnyedén. (24:22)

58
    Pastrovics hatalmasat védett, a jobb szélről fogta Kovács Anett ziccerét. (24:22)

58
    Újabb kettő perc, Erdősi elvitte a labdát sípszó után. Kettős előnyben a Csaba bő egy percen át. (24:22)

58
    Szalai belemenése elég látványos volt. (24:22)

57
    Beállóban történt szabálytalan zárás, jöhet előre a Siófok. Vészkapussal támad a Sió. (24:22)

57
    Két percre kiszáll Orbán Annamária, békéscsabai emberelőny. Így még izgalmas lehet. (24:22)

57
    Orbán lövése megpattan a blokkon, Sipeki kezébe. (24:22)

56
    4,5 perc még a mérkőzésből. (24:22)

56
    LEPOSAVA könnyedén lövi át a falat bal kettőből. (24:22)

55
    54:47-kor időt kér a Békéscsaba. Az utolsó szalmaszál, ha most gólt szereznek. (24:21)