Arsenal FC – West Bromwich Albion 4:1 (vége) | Aston Villa FC – Burnley FC 0:1 (vége) | Chelsea F.C. – Sunderland AFC 3:1 (vége)
Crystal Palace – Swansea City 1:0 (vége) | Everton FC – Tottenham Hotspur 0:1 (vége) | Hull City – Manchester United 0:0 (vége)
Leicester City – Queens Park Rangers 5:1 (vége) | Manchester City – Southampton FC 2:0 (vége) | Newcastle United – West Ham United 2:0 (vége)
Stoke City – Liverpool F.C. 6:1 (vége)
Arsenal FC
4:1 (4:0)
West Bromwich Albion
vasárnap 24.05.2015, 16:00 • Emirates Stadium, London • Barclays Premier League

Összefoglalva a látottakat elmondható, hogy az első félidő után sőt még hamarabb eldőlt ez a mérkőzés a hazai csapat javára.A vendégek a második félidőre váltottak így elkerülték a nagy zakót sőt a szépítő gólt is megszerezték.Az Ágyúsok nem erőltették meg magukat a második játékrészben ez is hozzá tartozik az igazsághoz.
    Az Arsenal a 3. helyen a WBA a 13.helyen fejezte be a 2014/2015-ös bajnokságot.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (17:54:48)

90+2
    Gardner nagy lövő, Ospina kezéről lövése szögletre pattan.

83
    Ramsey másodszor is a kapufát találja el igaz ebbe beleért Myhill.

81
    Jönnek is előre a támadások ,Ramsey találja el a bal kapufát.

77
    Wilshere J.helyett Oxlade-Chamberlain az utolsó hazai csere.

69
    A mérkőzés hőse Walcott is lement helyette Giroud a pályán.

68
    Coquelin helyett Ramsey a pályán.

60
    Yacob helyett Baird az utolsó vendég csere ma.
    Gareth MCAULEY - 4:1

57
    A West Bromwich gólt szerzett!
    A szöglet után GARETH MCAULEY fejel a hálóba.

54
    McManaman helyett Gardner a gyors második vendé csere.

51
    Olsson helyett Anichebe az első csere, támadó jött be tehát védő helyett a vendégeknél.

48
    Bellerín becsúszva buktatja Morrisont az első sárga lapért.

A várakozásoknak megfelelően a favorit ,de az utolsó hazai mérkőzésein gólképtelen Arsenal vezet egy félidő után.A visszatérő Walcott és Wilshere remekül játszanak és minden megmozdulásuk életveszélyes.A hazai csapat ilyen arányban is teljesen megérdemelten vezet 45 perc után a hálványgyenge WBA szemben.Kíváncsian várjuk a második félidőt ,hogy folytatódik -e a gólparádé.

42
    Walcott nagy lövését Myhill üti szögletre.
    Theo WALCOTT - 4:0

37
    Az Arsenal gólt szerzett!
    Cazorla megy el a bal oldalon centerezéséből THEO WALCOTT a harmadik gólját szerzi.

32
    Cazorla ballábas lövése után szöglet jöhet.

25
    Wilshere nagy löketét védi Myhill.

23
    Ez Walcott meccse ,nagy lövését védi Myhill.
    Jack WILSHERE - 3:0

17
    JACK WILSHERE a szöglet után elékerülő labdát 18 méterről nagy erővel lövi a bal felsőbe.
    Theo WALCOTT - 2:0