Fehérvár – KTE-Phoenix Mecano 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Budapest Honvéd FC 1:0 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
1:0 (1:0)
Budapest Honvéd FC
vasárnap 24.05.2015, 18:30 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • OTP Bank Liga

Ha az első félidőt közepesre értékeltük, akkor a másodikat bizony sajnos csak nagyon gyengére lehet! Szinte nem is forogtak veszélyben a kapuk a szünet után, ám ennek ellenére a Ferencváros nagyon boldog lehet a megszerzett három ponttal, hiszen így megszerezték a zöld-fehérek az ezüstérmet ebben a bajnokságban! A Bp.Honvéd ugyanakkor még izgulhat az utolsó forduló előtt, hogy sikerül -e elérnie a bennmaradást jelentő helyek valamelyikét!
    Az Üllői útról mára köszönjük a kedves figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (20:30:46)

90+5

90+4
    Hidi labdáját Ihrig-Farkas megcsúsztatta, de ez sem okozott gondot Dibusznak!

90+4
    Még egy szabadrúgás a Honvéd javára, 32 méterről, Kemenes kapus is előrement.

90+3
    Egy Honvéd bedobást követően az Ihrig-Farkas által megcsúsztatott labdát végül Dilaver fejelte ki!

90+2
    Ebből sem alakult ki semmi veszély a kapu előtt!

90+2
    Egy Ramírez elleni szabálytalanság után rúghat balról szabadot a Ferencváros.

90+1
    Négy perc a ráadás a meccs végén!

90
    Hidi sarokrúgása után egy kissé nehezen szabadult fel a Fradi kapuja!

89
    A sérült Pavlovic helyére Kukuruzovic állt be a Fradiba!

89
    Ihrig-Farkas harcolt ki még egy szögletet a Honvédnak a bal oldalon.

88
    Most Pavlovic szorul ápolásra a Fradi ötösén!

87
    Baráth középre ívelt labdája Pavlovic fején csúszott meg, de Dibusz résen volt!

85
    Hidi lőtt ballal, 22 méterről, magasan a Honvéd kapuja fölé!

84
    Senkit nem megbántva, sajnos nagyon eseménytelen a második félidő!

83
    Nagy Gergő helyére állt be a Honvédba Meza!

82
    Lamah kapott egy labdát, de időközben már lesen volt!

82
    Baráth és Dilaver összecsapása után kell ápolni a Fradi hátvédjét!

81
    Baráth balról beívelt labdáját fogta meg biztosan Dibusz!

Juhász Attila

Gólok: 43. Somalia

Lapok:   15. Nagy G. (HNB), 77. Godoy (HNB)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Batik, Pavlovic, Ramírez – Gyömbér, Somalia – Varga R. (Haris, a szünetben), Böde, Lamah – Lauth (Bönig, a 75.). Vezetőedző: Thomas Doll.
    Cserék: Jova (kapus), Bönig, Havojic, Kukuruzovic, Nagy Dániel, Haris, Ugrai.

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ikenne-King, Ignjatovics, Botka (Ihrig-Farkas, a szünetben), Baráth – Elez, Nagy G. (Meza, a 83.) – Godoy, Hidi, Holender (Prosser, a 74.) – Youla. Vezetőedző: Marco Rossi.
    Cserék: Horváth A. (kapus), Meza, Csábi M., Marku, Gazdag, Prosser, Ihrig-Farkas.

Játékvezetők: Erdős József (Ring György, Király Krisztián; 4.jv.: Horváth Róbert)