Magyarország_dup – Ausztria 41:24 (vége)
Magyarország_dup
41:24 (17:10)
Ausztria
szombat 13.06.2015, 13:30 • Audi Aréna, Győr • Világbajnokság selejtező • Második mérkőzés

Könnyű győzelmet aratunk az osztrákok ellen a második mérkőzésen is, így kettős győzelemmel jutunk ki a dániai világbajnokságra, amely mint tudjuk egyben olimpiai kvalifikációs torna is.

Az első 20 percben még a Tomori, Szucsánszki vezérelte "sor" volt a pályán, hétgólos előnnyel adták át a meccset a fiataloknak, akinek a játéka egy darabig döcögött, de a második félidőben a szinte állandóan lehozott kapussal támadó osztrákokat már nagyon megszórták Tóth Gabi és Hornyák Dóra vezérletével. (15:00:27)

60
    Mérkőzés vége. (41:24)

60
    SUCH szerez ismét labdát a szélen, a félpályáról lő az üres kapuba. (41:24)

60
    TÓTH GABI ismét talpról lő, most a jobb sarokba. (40:24)

59
    Tóth lövését Magelinskas védi a kapuban de marad itt a labda. (39:24)

59
    Lépéshiba után mi támadunk. (39:24)

58
    TÓTH GABI elem erővel, talpról lő a bal felsőbe. (39:24)

58
    ENGEL előtt szétnyílik a fal, ő ezt könnyen ki tudja használni. (38:24)

57
    BULATH is dob egy gólt a saját hatosáról.... (38:23)

56
    KOVACSICS gyűjt be egy kipattanót, közelről lő a hálóba. (37:23)

56
    GRAUSENBURGER ejti át Janurikot. (36:23)

56
    TÓTH GABI nagyszerű testcsel után eredményes. (36:22)

55
    JANURIK véd, az üres kapuba talál a sajátja elől. (35:22)

54
    HORNYÁK DÓRA válaszol azonnal. (34:23)

53
    GRAUSENBURGER szór meg bennünket... (33:23)

53
    Kapufát talál egy osztrák átlövés, Tóth Gabi jó csellel megy be, de mellé talál, nincs hetes, sőt szabaddobás sem. (33:22)

52
    Kovács adja el a labdát, Hornyák Dóra a jobb kapufát találja el a saját szaggatottjáról. (33:22)

52
    HORNYÁK DÓRA újabb átlövése a hálóban. (33:22)

51
    GRAUSENBURGER fordul le a védőjéről, szép gól ez is. (32:22)

Magyarország_dup: Bíró, Janurik – Bulath, Erdősi, Hornyák, Kovacsics, Kovacsicz, Mayer, Mészáros, Planéta, Schatzl, Such, Szucsánszki, Tomori, Tóth, Triscsuk

Szöv. kap.: Németh András

Ausztria: Blazek, Herrmann – Budecevic, Dedic, Engel, Grausenburger, Grigaite, Kaiser, Kovacs, Logvin, Magelinskas, Rath, Reiss, Schindler, Stockhammer, Wess

Szöv kap.: Herbert Müller

Játékvezetők: Kjersti Arntsen (NOR) – Guro Röen (NOR), Kristjan Halldorsson