USA – Franciaország 4:2 (vége) | Svájc – Dánia 4:1 (vége) | Finnország – Ausztria 7:2 (vége)
Svédország – Szlovénia 2:0 (vége) | Niemcy – Lettország 2:0 (vége) | Norvégia – Fehéroroszország 3:1 (vége)
USA
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Franciaország
szombat 11.05.2013, 11:15A csoportos Világbajnokság

Nem született meglepetés az USA-Francia összecsapáson. A hazaiak végig kézben tartva a mérkőzést múlták felül a Franciákat. Az első harmadban már kettővel mentek a hazaiak majd a másodikban egy kettős előnyt kihasználva szépítettek a Franciák a harmadikban aztán még kettőt ütve eldöntötték a találkozót az Amerikaiak (13:31:30)

60:00

58:50
    Franciaország gólt szerzet!

TREillE YORICK egy kipattanó lövést kotor be közelről ezzel szépítenek a Franciák

58:30
    Roussel lövését fogja Bishop

58:20
    letámadással próbálkoznak a Franciák

57:10
    Feury korcsolyázott el a jobb oldalon majd tette középre a korongot , de nem volt érkező rá így támadhat a a hazai csapat

55:10
    Az Amerikaiak nem lassítanak előbb B.Butler majd LeBlanc próbálkozott

53:30
    Az Egyesült Államok gólt szerzett!

Gyorsan ki is használják a hazaiak az előnyt Faulk távoli lövésébe ér bele a kapu előtt MOSS ezzel eldöntve a mérkőzést

52:50
    újabb USA emberelőny

51:20

Smith jön vissza a kapu mögül és teszi középre a korongot a védők lábai között utat talál magának PAUL STASTNYHOZ aki már a sok próbálkozása után nagyon megérdemelte a gólt

48:20
    Franciák gólt ünnepeltek, de a bírók már előtte belefújtak így érvénytelen a találat

47:20
    Gionta célozta meg a bal alsót Huet lábbal véd

46:00
    Vendégek teljes létszámban.

45:10
    Sikerül kiütni a korongot a Franciáknak saját harmadukból így egy időre fellélegezhetnek egy időre

44:30
    Több lövést is leadnak a Francia kapura a hazaiak azonban csak egy találta el a kaput azt is védte Huet

44:00
    Újabb Francia kiállítás

43:30
    egy-egy korongvesztés mindkét oldalon

43:00
    Roussel verte át őrzőjét majd próbált túljárni Bishop eszén is ám nem nagy sikerrel

36:20
    huet véd hatalmasat kétszer egymás után előbb Butler lövését fogja bravúrral majd a kipattanóra érkező Gionta lövését is fogja

35:10
    Moss lövésére fekszik rá Huet

33:40
    Les Franciáknál. Bedobás következik

32:10
    Butler erőszakos volt a Francia kapu előtt és szerzett korongot majd egyből lőtt, de Huet védett

28:40

Bellemare játszott össze HECQUEFEUILLEVEL aki végül lövésre szánta el magát és bődületes erővel kilövi a bal felsőt

17:30

Mesteri akció az USA-tól. Stapleton tette a korongot LeBlanc elé aki lövés helyett túloldalon helyezkedő BOBBY BUTLER elé tette a korongot akinek már csak közelről az üres kapuba kellet helyeznie a korongot

15:40
    Chris ment el szépen két ember mellett azonban hosszan szöktette magát így nem lett helyzet belőle

07:08

Carle távoli löketébe teszi bele a botját STEPHAN GIONTA aki ezzel megzavarva a kapust megszerzi a vezető találatot

05:50
    Johnson lövi élesen középre nem volt középen embere

05:10
    Egy háromszögezést követően Smith célozza meg a jobb felsőt Huet lapkés kesztyűjével fogja