Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd FC 2:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Puskás Akadémia FC 2:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Kaposvári Rákóczi FC 1:3 (vége)
MTK Budapest FC – Paksi FC 2:0 (vége) | Fehérvár – KTE-Phoenix Mecano 1:0 (vége)
Diósgyőri VTK
2:0 (1:0)
Budapest Honvéd FC
szombat 21.09.2013, 14:00 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Kassai Viktor lefújja a találkozót, amelyen az a csapat győzött amelyik jobban akarta a győzelmet, és ez a Diósgyőr volt. Nikházi korai gólja után a kiállítás megtörte a hazaiak lendületét, de a Honvéd lendülete is hamar elfogyott, a második félidőben már helyzetig sem jutottak, sőt egy kontra végén, a remek cserének bizonyuló Bacsa eldöntötte a találkozót. A végeredmény tehát: Diósgyőr – Budapest Honvéd 2-0. (15:51:25)

90+1
    Godoy beadási kísérletét hiúsítja meg Abdouraman.

90
    Vécsei lőtt ballal, nem tudta zavarba hozni Radost. Kassai két percet hosszabbít.

88
    Baráth pakolt oda Nikházinak hátulról, elmaradt a sárga lap.

88
    Vadász Viktor csúszott be hátulról és bár labdát talált, Kassai veszélyesnek ítélte a szerelést, olyannyira, hogy kiosztott egy újabb sárgát.

87
    Mégsem kell, Takács felkelt és folytatja.

86
    Baráth támasztott be Takácsnak, aki lent marad, most már ápolás is kell.

85
    Godoy beadása is Kádár zsákmánya, Baráthé pedig Rados kezében landol.

83
    King futott el a jobb szélen, beadását Daud fejelte mellé.

82
    Kostic vezette rá a védelemre, majd huszonháromról lőtt, Kemenes vetődve védett.

81
    Gosztonyi is sárgul, sípszó után elrúgta a labdát.

81
    Bacsa vitte hosszú métereken keresztül a labdát, majd Kostic elé gurított, aki lesen indította volna Gosztonyit.

79
    King felrúgásáért Gohér is besárgul.

78
    Vernes fejelt szép mozdulattal, de rosszul helyezve, Rados könnyen védett.

78
    A negyedik játékvezető az egyik labdaszedő fiút figyelmezteti, aki pár perce lassan adta vissza a labdát a vendégeknek.

77
    Vernes szögletét huszonháromról kapásból Nagy lövi sokkal fölé.

77
    Gohér borítja fel a meginduló Kinget, szabadrúgás, majd a beadás mentését követően szöglet.

76
    Szivics harmadik cseréje jön, a csapatkapitány Tisza Tibort Gosztonyi András váltja.