Nagyatádi FC – Győri ETO FC II. 0:0 (vége) | Tiszaújváros – Fortress Felsőtárkány SC 0:3 (vége) | Kazincbarcikai SC – Cigánd 2:1 (vége)
Csepel FC – BKV Előre SC 0:0 (vége)
Csepel FC
0:0 (0:0)
BKV Előre SC
szombat 21.09.2013, 16:00 • Béke téri Stadion, Csepel • NBIII - Nyugati csoport

Vége. A Csepel ismét 0-0-át játszott, a harmadosztályhoz mérten is gyenge színvonalú mérkőzés volt, bár az utolsó 10-15 percben nagy küzdelmet láthattunk, és unalmasnak nem mondható a meccs, volt esemény, de annál is több pontatlanság és hiba is sajnos. Egyetlen pozitívuma a meccsnek mind a két csapat számára, hogy továbbra is mindketten veretlenek, a BKV marad listavezető, és a Csepel is jobban szerepel az előre kitűzött céloknál. (17:58:44)

90+3
    Molnár lőtt a bal sarok mellé, kb. oda, ahová Teplán az első félidőben a 11-est. Ez is döntő lehetett volna.

90+2
    Berdó lövését kézzel blokkolták, 16 méterről a kapuval szembe jöhet a BKV szabadrúgással.

90+1
    Ez az ívelés sem jelentett veszély, de vendég bedobás jöhet.

90+1
    A 16-os jobb oldaláról jöhet szabadrúgással a BKV Előre.

90
    4 perc a hosszabbítás.