Diósgyőri VTK – Budapest Honvéd FC 2:0 (vége) | Szombathelyi Haladás – Puskás Akadémia FC 2:1 (vége) | Mezőkövesd Zsóry FC – Kaposvári Rákóczi FC 1:3 (vége)
MTK Budapest FC – Paksi FC 2:0 (vége) | Fehérvár – KTE-Phoenix Mecano 1:0 (vége)
MTK Budapest FC
2:0 (0:0)
Paksi FC
szombat 21.09.2013, 18:00 • Hidegkuti Nándor Stadion • OTP Bank Liga

Vastaps a Hungária körúton. Megtört az MTK hat forduló óta tartó nyeretlenségi sorozata. Az első játékrészben valamivel aktívabb volt a Paks, ugyanakkor komoly helyzeteket nem tudott kialakítani. A második félidőt jól kezdte a hazai együttes, majd Kanta szépségdíjas szabadrúgásával a vezetést is megszerezte. A gól után ment előre a Paks, de a szervezett hazai védelemmel nem tudtak mit kezdeni. A győzelmet pedig a végén Pölöskei gólja biztosította be a hazaiaknak.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (19:55:48)

93
    A vendégek még erőre vágják, Hegedüs magabiztosan húzza le.

92
    Molnár mutatott be hajmeresztő mutatványt a végén, a vendégek kapusa cselbe bonyolódott, Vass kis híján elcsente a labdát.

92
    Hajdú jött be Ladányi helyett.

91
    Itt lehetett volna a harmadik hazai találat! Ladányi balról laposan centerezett, 12-ről kapásból Horváth fölé vágta.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Előre ívelik a labdát a vendégek, Hegedüs kezében a labda.

88
    Az MTK gólt szerzett!
    PÖLÖSKIEI ZSOLT góljával eldőlt a találkozó. Pölöskei kapott egy labdát, tolt rajta néhányat, majd 18 méterről jobbal elvállalta. A labda védhetetlenül csapódott a kapu jobb sarkába.

87
    A hazai szöglet nem jelentett veszélyt, a kivágott labda maradt az MTK-nál.

86
    A vendégek rúghattak szabadrúgást a középpályáról. A hazai tizenhatosra beívelt labdára Hegedüs jött a kapuból, össze is szedte.

85
    Ladányi harcolt ki szögletet. A beívelt hazai szöglet Molnár kezében.

84
    Fejes rövid ápolás után visszajött a pályára.

83
    Horváth 15-ről próbálta meg bevenni a vendégek kapuját, lövése fölé ment.

82
    A paksiak szögletét Éger csúsztatta meg, majd az ötösön Simon próbálta meg kapura ollózni. Mellé ment.

81
    Kovács jött be Fiola helyett.

80
    Látványos hazai támadás! Ladányi ment el a bal oldalon, centerezését követően Horváth rúgta kapura, ezt bravúrral védte Molnár, majd a kipattanót 10 méterről, középről Vass rúgta fölé. Nagy helyzet volt.