Balmazújváros – Debreceni VSC 1:5 (vége) | Kozármisleny – Fehérvár 0:4 (vége) | BFC Siófok – ZTE 3:1 (vége)
Kaposvári Rákóczi FC – Pécsi MFC 2:1 (vége) | Diósgyőri VTK – 4:2 (vége) | Újpest FC – Békéscsaba 2:2 (vége)
Győr – Ferencvárosi Torna Club 4:1 (vége)
Balmaz Kamilla Gyógyfürdő
1:5 (0:4)
Debreceni VSC
szerda 16.10.2013, 14:00 • Városi sportpálya, Balmazújváros • Magyar Ligakupa

A Debrecen a mai sikerével biztos továbbjutónak tekintheti magát, míg a Balmazújváros maradt 3 pontos.
    Aki ránéz a találkozó végeredményére, kiütéses, mindent elsöprő győzelmet hisz, azonban a játék képe teljesen más volt. A Debrecen már a mérkőzés korai szakaszában eldöntötte a találkozót, 10 perc alatt szerzett 3 gólukra nem tudtak ellenszert találni az újvárosiak.
    A Loki a hétvégén Kecskemétre utazik,míg a Balmazújváros a Zalaegerszeget fogadja.
    Köszönjük, hogy velünk tartottak, legyen szép napjuk! (15:51:06)

92
    A szöglet veszélytelen, s a játékvezető lefújja a találkozót!

92
    Sárközi szögletét Kónya csúsztatja meg, akinek a fejesébe még beleér egy vendég játékos, szöglet a túloldalt.

92
    Szögletet végezhet el a Balmazújváros, még jut rá idő.

91
    Szatmári lőtte ki a bal szélre Kondásnak a labdát, akinek a beadását lehúzza Szalma Pál.

90
    Müller a jobb lábát fájlalja, ám már talpon van, s játékra jelentkezik. 2 perc lesz a hosszabbítás!

88
    Szatmári lépett oda keményen Müllernek, aki ápolásra szorul.

87
    Nagy Róbert vitte el a jobb oldalt a labdát, majd egy csel,pár forgolódás után megcélozta a rövid sarkot, lövése azonban 1-2 méterrel mellé megy.

86
    Spitzmüller jobb oldali lapos középre adásába nem ér bele senki.

85
    Öt perc van hátra a rendes játékidőből, a játékvezető nem fog sokat hosszabbítani valószínűleg.

84
    Szécsi iramodott meg, majd kipasszolt a jobb oldalon felfutó Seydinek, akinek már a középre passza után megkaparintotta Forgács András a labdát.

82
    Csúszkálnak a játékosok még mindig, a vizes pálya nagyban meghatározta a mérkőzés képét.

81
    Nagy Róbert fut el a jobb szélen, majd középre adja, beadását Urbin veszi le, de elpattan tőle a labda.

79
    A második félidőre kissé leült az iram, az első játékrészben sokkal több helyzetet, akciót láthattunk.

78
    Szalma elnézést is kért a társaitól a gól miatt.
    Bő tíz perc van hátra a mérkőzésből, 5-1-re vezet a Loki!

77
    A Loki gólt szerzett!

GÓÓL!
    Szalma Pál adta el a labdát a kirúgásnál egy pirosmezeshez, aki egyből Szécsinek passzolt, SZÉCSI MÁRK pedig 15 méterről már nem hibázott, laposan gurította el a kiérkező Szalma Pál mellett!

77
    A szögletet Forgács fejelte ki.

76
    Seydi iramodott meg, már az utolsó Balmaz-védőnél, nevezetesen Kónyánál járt, aki azonban őt szerelni tudta. Szöglet.

Nagy Gergő

Gólok: 66. Urbin – 3. Bouadla, 5. Spitzmüller, 10. Volas, 31. Króner, 77. Szécsi

Balmaz Kamilla Gyógyfürdő: Szalma – Virágh(26.,Müller), Urbin, Kónya, Forgács – Belényesi(46.,Kiss), Sárközi, Demjén, Szőllősi(73.,Nagy) – Karacs, Papp
    Debreceni VSC: Verpecz – Bernáth, Króner, Ludánszki(59.,Szatmári), Ferenczi – Dombi(72.,Kondás), Bouadla Sl., Spitzmüller, Rezes – Volas(46.,Seydi), Szécsi

Játékvezetők: Lovas – Szpisják, Buzás