Debreceni VSC – Lombard Pápa FC 2:2 (vége) | Pécsi MFC – Kaposvári Rákóczi FC 3:1 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Mezőkövesd Zsóry FC 1:1 (vége)
KTE-Phoenix Mecano – Paksi FC 3:1 (vége) | Szombathelyi Haladás – Diósgyőri VTK 2:2 (vége)
Debreceni VSC
2:2 (1:0)
Lombard Pápa FC
szombat 26.10.2013, 14:00 • Oláh Gábor utcai stadion, Debrecen • OTP Bank Liga

Véget is ért a mérkőzés, a sírból hozta vissza a meccset az utolsó 5 percben a Pápa, ez alapján megérdemlik az 1 pontot, a Loki pedig sajnálhatja, mert egy megnyert meccset adtak ki a kezükből.

93
    A Pápa gólt szerzett!
    OROSZ MÁRK egyenlített! Sekour a jobboldalról adott középre, Quintero lekészítette neki, ő pedig 8 méterről a jobb oldalába lőtt a kapunak!

92
    Pápai szöglet, talán az utolsó lehetőség!

90
    Sekour küzd Mészárossal.

89
    2 perc lesz a hosszabbítás.

88
    KENESEI KRISZTIÁN szépített a semmiből! Megindult a bal oldalon Mészáros meleltt, majd nagyon éles szögből ballal lőtt, Novakovic csak beleért. Ebben benne volt a kapus, ilyen szögből nem szabadna gólt kapni.

87
    Korhut ívelte be a labdát, Seydi ollózott volna, de a labda helyett egy védőt talált el, veszélyes játék miatt sárgalap.