Dunaújváros – Szigetszentmiklós 2:0 (vége) | Ajka – Kozármisleny 2:0 (vége) | Cegléd – Balmazújváros 0:1 (vége)
Nyíregyháza – Szolnok 1:0 (vége) | Tatabánya – Sopron 1:2 (vége) | ZTE – Gyirmót 3:1 (vége)
ZTE FC
3:1 (1:1)
Gyirmót FC Győr
szombat 26.10.2013, 16:00 • ZTE Aréna, Zalaegerszeg • Merkantil Bank Liga

Az 1:1-es félidő után a második játékrész elején is gyorsan vezetést szereztek a hazaiak. A későbbiek folyamán már kiegyenlítettebb játék folyt és eléggé döntetlen szagú volt a mérkőzés, de Frizoni a 76. percben bebiztosította a győzelmet a ZTE-nek. (17:56:36)

90+3
    Frizoni kapott sárgát sípszó utáni labdaelrúgásért.

90+2
    Ide-oda pattogott a labda a hazai 16-oson belül, végül Szegleti szerelte Lakit.

90+1
    Beliczky jobb oldali beadása nem jó senkinek.

90
    4 perc a hosszabbítás.