Málaga CF – Real Club Celta de Vigo 0:5 (vége) | Barcelona – Real Madrid 2:1 (vége) | Elche CF – Granada 0:1 (vége)
Levante – RCD Espanyol 3:0 (vége)
Levante UD
3:0 (2:0)
RCD Espanyol
szombat 26.10.2013, 22:00 • Ciutat de València • Primera División

Nem kezdett rosszul az Espanyol, de a gólokat a Levante szerezte, és a két gólos birtokában átadta a területet a vendégeknek, akik csak veszélytelen lövésekig jutottak az eslő félidőben.

A másodikat pedig gyakorlatilag góllal kezdte a Levante, ezzel el is döntötte a mérkőzést, támadott a vendég alakulat, de görcsösen, pár kimaradt helyzet, és egy kapufa is megemlíthető, de összességében esélyük sem volt az egyenlítésre.

A Levante teljesen megérdemelten nyert, ilyen arányban is. (23:52:59)

90+3
    El Zhar vezeti a védőkre a labdát, 18 méterről lő a jobb sarok mellé fél méterrel

90+2
    Lanzarote ível be az oldalvonal mellől a kapu elé, mély a labda, kirúgás jön

90
    3 perc a hosszabbítás

90
    Sergio Garcia művészi passza Cordobának a jobbösszekötő helyén, Navas lép ki nagyszerű ütemben a kapujából, övé a labda

89
    Lazaroten jó cselekkel tör be a 16-oson belülre, a 14 méteres lövésébe belelépnek a védők

85
    Jó öt perc lehet hátra, sok minden már nem történik ezen a meccsen, legalább is, ami az eredményt is befolyásolná, reméljük senki nem sérül már meg...

84
    A harmadik csere a Levanténél, ez kényszerűségből: Pedro Lopez helyén Vyntra játszik.

84
    Pedro Lopez sérül meg az előző szögletnél, hordágyon viszik le

84
    Most jobbról jön egy újabb szöglet, Xumetrával szabálytalan Lanzarote a hosszú saroknál, szabadrúgás kifelé