Dunaújváros – Szigetszentmiklós 2:0 (vége) | Ajka – Kozármisleny 2:0 (vége) | Cegléd – Balmazújváros 0:1 (vége)
Nyíregyháza – Szolnok 1:0 (vége) | Tatabánya – Sopron 1:2 (vége) | ZTE – Gyirmót 3:1 (vége)
Dunaújváros PASE
2:0 (1:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
szombat 26.10.2013, 14:30 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • Merkantil Bank Liga

A második félidő elejét jobban kezdte a vendég Szigetszentmiklós együttese,de a hazaiak folyamatosan ébredeztek és alakították ki helyzeteiket,melynek az 54' percben meg is lett az eredménye,Böőr Zoli be lőtte csapata második gólját ezzel kialakítva a végeredményt.Összességében nagyon jó mérkőzést láthattunk.
    Köszönjük,hogy minket választottak! (16:25:29)

89'
    Szabadrúgás 18 méterről a vendégeknek,a labdát Milinte üti ki szögletre.

87'
    Lassan vége felé közeledik a mérkőzés és ez látszik a játék képén is.

85'
    Sóron helyére Urbán jön.

85'
    Megkezdődik az utolsó 5 perc.

84'
    Támad az Újváros,de kapus támadásért lefújja az akciót a játékvezető.

83'
    Thiago helyére Perovic érkezik

81'
    Ismét vendég helyzet a 16 méterről kapura eresztett lövést Milinte védi.

80'
    Komoly helyzet adódott a Szigetszentmiklós gárdája előtt,de a hazai védelem a helyén volt és megállította az akciót.

78'
    Ismét lassabb játék,egyre többet szabálytalankodnak a csapatok.

76'
    Középpályás játék folyik mind két csapat kisebb helyzetekig jut.

74'
    jakovljevic IVAN kapott sárga lapot

74'
    Szauter kapott sárga lapot.

73'
    Takács kapott sárga lapot a labda elrúgásáért.

72'
    A vendégek gólt lőttek,de les miatt a játékvezető nem adta meg.

69'
    Böőr helyére Papp érkezik.

67'
    A büntetőt Böőr végezte el,de mellé lőtte.

67'
    11-es jut a hazai csapat.Sóron cselezte be magát és buktatták.

Böröcz Balázs

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 36. Thiago, 54. Böőr

Lapok:   74. Szauter (DPASE) – 9. Kvekverskiri (SZTK), 73. Takács (SZTK), 74. jakovljevic IVAN (SZTK)

kimaradt büntető: 67. Böőr (DPASE), kimaradt bünt.

Dunaújváros PASE: Milinte- Burucz,Farkas,Lázár,Böőr (69' Papp)– Szalai,Thiago(83' Perovic),Godslove – Csehi,Szauter,Sóron(85' Urbán)
    Cserék: Beleuc,Urbán,Papp,Kocsis,Galambos,Perovic,Bartus

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta- Nagy,Slobodan(20' Ivan),Kornis,Ducic – K.IRAKLIY,Barna,Zsivóczky – Khous(45' Bonifer),Fekete,Kollega(64' Takács)
    Cserék: Horváth,Balogh,Takács,Csikortás, Jakovljevic, Bonifert,Puskás

Játékvezetők: Szőts Gergely – Márton Zsolt,Mohos Milán