A-HÍD Szeged - BVSC- Zugló 9:7 (vége) | PVSK-Füszért - Kaposvári VK 7:13 (vége)
TEVA-Vasas - YBL Waterpolo Club 14:5 (vége) | ZF-Eger - Racionet Honvéd 12:10 (vége)

31
    Mitrovic hárítja a jobb oldalról érkező lövést, ezzel talán eldőlt a győztes kiléte.

29
    HALEK MÁRTON hatalmas erővel lő a bal felsőbe! Kevesebb, mint négy perc van hátra a mérkőzésből. 7:9

28
    VINDISCH FERENC találja meg az utat a kéztengerben és lő a bal alsóba! 7:8

25
    KORÉNYI BALÁZS szépségdíjas találattal egyenlít! Középről a jobb felsőbe lő! 7:7

24
    Hosszú idő után vezet újra a Debrecen! HALEK MÁRTON lemásolta előző gólját. 6:7

23
    HALEK MÁRTON is a bal szélről eredményes a túl oldalon. 6:6

22
    JÁVOR DÁNIEL szakítja meg a hazaiak gólcsendjét! Fórból, a bal szélről lő a jobb felsőbe. 6:5

21
    WESZELOVSZKY LÁSZLÓ elkapta a fonalat! A debreceni játékos könyörtelenül lövi be a bal felsőbe a labdát! 5:5

20
    WESZELOVSZKY LÁSZLÓ fórból lő a jobb alsóba. 5:4

17
    KÁLLAY MÁRK töri meg az egynegyednyi gólcsendet a Debrecennél és lő a jobb alsóba! 5:3

14
    Hat perc után gól a második negyedben! DEUTSCH MÁTÉ töri meg a gólcsendet fórból. 5:2

8
    SZENTESI ÁDÁM nyúl bele jó ütemben a távoli lövésbe, és centerből eredményes! 4:2

6
    Ismét vezet az OSC! CSÁSZÁR GYÖRGY lövésébe belekap Mitrovic, de hárítani nem tud.