Nyírbátori FC – Létavértes SC 3:2 (vége) | Újbuda – Tarr Sprint Andráshida SC 3:2 (vége)
Újbuda FC
3:2 (1:0)
Tarr Sprint Andráshida SC
vasárnap 10.11.2013, 13:30 • Sportmax Center (Budapest) • NBIII - Nyugati csoport

Nagy meccset láthattunk, főleg a második félidő volt nagyon eseménydús, végül megérdemelten nyert a hazai csapat, bár volt sansza az Andráshidának az egyenlítésre. Köszönöm a figyelmet! (15:21:01)

89
    Támad a hazai csapat, ez talán a legjobb védekezés. Levitték a sarokhoz a labdát 1 percre, végül ők jöhetnek bedobással.

87
    Nagy a rohanás a végén!

85
    Nagy a kavarodás a szögletnél, végül megúszta a hazai csapat.

84
    Eladták, kontrázhatott az Andráshida, végül vendég szöglet jön.

84
    Hasonló helyről jöhet ismét az Újbuda.

80
    Kivágták a vendégek a mezőnybe a labdát.

80
    Szöglettel felérő szabadrúgást végezhet el az Újbuda a jobb saroknál.

78
    Csere az Andráshidánál: lemegy Horváth L., bejön Polareczki.

78
    Csere a Újbuda FC-nél: lemegy Horváth T., bejön Lókai.

77
    Az Újbuda gólt szerzett!
    GÓÓL! Ezúttal KUN GÁBOR állt a labda mögé, lövése megpattant a sorfalon, ezzel megzavarva Osbáthot, akinek így nem volt esélye védeni, 3-2!

76
    Csere az Andráshidánál: lemegy Gál, bejön Bandics.

76
    Szinte ugyanonnan jöhet ismét az Újbuda.

74
    Kovács Dávid lövését éppen, hogy szögletre ütötte a kapus.

74
    Pár ügyes passz után volt szabálytalan az egyik vendég védő, így a kapuval szemben, kb. 22 méterről végezhet el szabadot az Újbuda.

73
    Kifejezetten jó a meccs, 1-1 óta látható, hogy mind a két csapat a győzelemre tör, sok a támadás, bár néha a technikai hiba is sok.

72
    Az Andráshida gólt szerzett!
    GÓÓL! Horváth ívelte be a labdát, egy fejes után az üresen álló VITTMAN ÁDÁM elé került a labda, aki 5 méterről a kapuba fejelt, 2-2!

71
    22-23 méterről végezhet el szabadrúgást az Andráshida, a kapuval kb. szembe.

70
    Egy lecsorgó fejest fogott a vendég kapus.

68
    Nyom a vendég csapat, Vittman elől kellett menteni.

66
    GÓÓL! Hihetetlen! A szögletnél beállt NÉMETH ATTILA ISTVÁN közelről a kapuba kotorta az ívelést, 2-1!

65
    Csere a Újbuda FC-nél: lemegy Turi, bejön Németh I..

65
    Csere a Tarr Sprint Andráshida SC-nél: lemegy Sági G., bejön Kovács L..

64
    Kovács Dávid rálőtte, nagyot kellett nyújtózkodnia a vendég kapusnak, hogy szögletre mentsen.

63
    Hazai szabadrúgás jöhet, szemben a kapuval jó 30 méterről.

61
    GÓÓL! A szöglet a hazaiaké lehetett volna, ám nem sikerült a felszabadítás, így a labda GÁL TIBOR elé került, aki néhány méterre a kaputól, szembe azzal, belőtte a labdát, 1-1!

56
    Bár többen is reklamálnak, a játékvezető kifelé fúj, kirúgás.

56
    Veszélyes helyről, a 16-os bal sarkától pár méterre jöhet az Andráshida. Simigla a labda mögött.

55
    Közel a félpályához végezhetett el szabadot a vendég csapat, Váradi húzta le az ívelést.

56
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Horváth T. (Újbuda FC).

54
    Gólt szerez a hazai csapat, de a játékvezető nem adja meg, vélhetően kapustámadásért. Kovács D. lőtt a 16-os bal széléről, a labda Osbáthon felpattant, majd a kapus is és a csatár is a labda után ugrott, Kovács befejelte a Osbáth elől, de a gól érvénytelen.

52
    Egy védelmi hiba után Halász lőhetett a 16-osról, Váradi fogta.

49
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pleszkán (Újbuda FC).

48
    Kovács jól lőtte be a labdát, a védők nagy mentése után újabb hazai szöglet.

48
    Jó 35 méterről jöhet a hazai szabadrúgás, nagyjából a kapuval szembe.

47
    Nem volt csere a szünetben.

46
    Rögtön szöglettel jöhet a hazai együttes.

46

Mozgalmas félidőn vagyunk túl, a döntetlen talán igazságosabb lenne, a gól óta beszorultak a hazaiak, de egyelőre jó a hazai védelem, és néhány veszélyes kontrát is tudnak vezetni.

45
    Most már kirúgás jöhet, miután Vittman mellé fejelt.

44
    Továbbra sem szabadul fel a hazai kapu, még egy sarokrúgás következik jobbról.

44
    Jöhet ugyanonnan a harmadik is. Ezt is kifejelik a védők, de most bedobásra.

43
    A szögletet követheti egy újabb.

43
    Andráshidai szöglet jöhet.

41
    Sági lőtt a jobb szélről, Váradi védett.

39
    Most sem okozott gondot a vendég szöglet.

39
    Most az Andráshida vezetett egy gyors támadást, Kovács Gy. beadását vágták ki szögletre Vittman elől.

37
    GÓÓL! Rögtön a kidobás után kontrázhatott az Újbuda, egy távoli lövés kipattanóját lőtte be 5 méterről a kapus fölött PLESZKÁN TIBOR, vezet a hazai csapat!

36
    Lehúzta a labdát Váradi.

35
    Szöglet következhet, az első vendég sarokrúgás.

34
    Jó 35 méterre a kaputól, a kapuval szembe végezhet el szabadrúgást a vendég együttes.

32
    Még az imént Kovács Dávid kapott egy lapot.

32
    Folytatódhat a meccs.

30
    Horváth László maradt lenn, közben némi kakaskodás alakult ki.

29
    Kivágták a védők a szabadot.

28
    Ismét Horváth ívelhet, jó 30 méterre a kaputól, jobbról.

27
    Hazai bedobással folytatódik a meccs.

25
    Khiesz maradt lenn, ápolásra szorul, áll a játék.

24
    Egy labdavesztés után Vittman mehetett a jobb szélen, nem sikerült a beadása.

23
    Kovács Dávid jobb oldalról lőtt, elment a kapu előtt a labda.

21
    Vörös lőtt 17 méterről mellé.

19
    A mezőnyben zajlik most a játék, némi hazai fölényben.

16
    Vörös futott fel a jobb oldalon, majd az oldalhálóba lőtt.

14
    Ide-oda pattogott a labda, végül Turi lőtt a 16-osról, a lövése Osbáth kezébe szállt.

13
    Újabb szöglet jöhet ugyanonnan.

12
    Az első szöglet következik a meccsen, az Újbuda végezheti el a bal sarokról.

11
    Horváth L. lőtt jó 18-20 méterről, mellé.

9
    Óriási helyzet maradt ki! Egy mezőnybeli szabadrúgás találta üresen Kovács Dávidot, aki egy az egyben volt a kapussal szemben, mellé gurított!

8
    Ez is veszélyes volt, Váradi csak másodjára fogta meg.

7
    Horváth László ívelése érintés nélkül csattant a kapufán, a kipattanó után nem jutott messze az Újbuda, szinte ugyanonnan, a 16-os jobb sarkától pár méterre jöhet Horváth.

6
    Veszélyes helyről jöhet az Andráshida, ívelés jöhet.

4
    A vendégek kapusának kellett először labdába érnie, egy előre fejelt labdát húzott le Vörös elől.

1
    Az Újbuda vízszintes csíkozású kék-fehér mezben játszik ma.

1
    A sötétkékben játszó vendégek kezdték a mérkőzést.

1

Újbuda FC: Váradi – Vörös, Kun, Lettrich, Varga – Kovács Dávid, Laki, Kheisz, Pleszkán – Turi, Horváth László
    Cserék: Petrovics – Székely, Lókai, Bruckner, Faragó, Németh, Krómer

Tarr Sprint Andráshida SC: Osbáth – Török, Vittman, Kovács György, Major – Halász, Mavolo, Gál, Simigla – Horváth László, Sági
    Cserék: Balogh – Kovács Levente, Polareczki, Rohonczi, Sági, Tóth, Bandics

Játékvezetők: Gaál Gyöngyi; Horváth, Temleitner.

Vasárnap az NBIII. Nyugati csoportjában kerül sor az Újbuda-Andráshida mérkőzésre. A hazaiak a 10., míg a vendégek a negyedik helyen tanyáznak jelenleg, azonban nagyon szoros az élmezőny, az első és az ötödik helyezett csapatot mindössze 1 pont választja le egymástól, így az Andráshidának minden pontra szüksége van most, de az Újbuda sem dőlhet hátra, nem sok az a négy pont, ami a kieső helyektől elválasztja a csapatot.
    Érdekesség egyébként, hogy jelenleg az Újbuda az egyetlen budai csapat, mely a harmadosztályban szerepel, és ezzel a legjobb budai együttes, megelőzvén a szebb napokat látott óbudaiakat és budafokiakat is.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 13:30 - kor kezdődik.