Nyírbátori FC – Létavértes SC 3:2 (vége) | Újbuda – Tarr Sprint Andráshida SC 3:2 (vége)
Újbuda FC
3:2 (1:0)
Tarr Sprint Andráshida SC
vasárnap 10.11.2013, 13:30 • Sportmax Center (Budapest) • NBIII - Nyugati csoport

Nagy meccset láthattunk, főleg a második félidő volt nagyon eseménydús, végül megérdemelten nyert a hazai csapat, bár volt sansza az Andráshidának az egyenlítésre. Köszönöm a figyelmet! (15:21:01)

89
    Támad a hazai csapat, ez talán a legjobb védekezés. Levitték a sarokhoz a labdát 1 percre, végül ők jöhetnek bedobással.

87
    Nagy a rohanás a végén!

85
    Nagy a kavarodás a szögletnél, végül megúszta a hazai csapat.

84
    Eladták, kontrázhatott az Andráshida, végül vendég szöglet jön.

84
    Hasonló helyről jöhet ismét az Újbuda.

80
    Kivágták a vendégek a mezőnybe a labdát.

80
    Szöglettel felérő szabadrúgást végezhet el az Újbuda a jobb saroknál.

78
    Csere az Andráshidánál: lemegy Horváth L., bejön Polareczki.

78
    Csere a Újbuda FC-nél: lemegy Horváth T., bejön Lókai.

77
    Az Újbuda gólt szerzett!
    GÓÓL! Ezúttal KUN GÁBOR állt a labda mögé, lövése megpattant a sorfalon, ezzel megzavarva Osbáthot, akinek így nem volt esélye védeni, 3-2!

76
    Csere az Andráshidánál: lemegy Gál, bejön Bandics.

76
    Szinte ugyanonnan jöhet ismét az Újbuda.

74
    Kovács Dávid lövését éppen, hogy szögletre ütötte a kapus.

74
    Pár ügyes passz után volt szabálytalan az egyik vendég védő, így a kapuval szemben, kb. 22 méterről végezhet el szabadot az Újbuda.

73
    Kifejezetten jó a meccs, 1-1 óta látható, hogy mind a két csapat a győzelemre tör, sok a támadás, bár néha a technikai hiba is sok.

72
    Az Andráshida gólt szerzett!
    GÓÓL! Horváth ívelte be a labdát, egy fejes után az üresen álló VITTMAN ÁDÁM elé került a labda, aki 5 méterről a kapuba fejelt, 2-2!