West Ham United – Hull City 2:1 (vége) | Liverpool F.C. – Sunderland AFC 2:1 (vége)
West Ham United
2:1 (1:0)
Hull City
szerda 26.03.2014, 20:45 • Upton Park, London • Barclays Premier League

Gyenge játékkal szerzi meg a három pontot a londoni csapat. A Hull nem érdemelt vereséget, mert küzdöttek a pályán, de nem voltak ahhoz elegen, hogy áttörjék a 11 emberrel védekező házigazdákat. A West Ham ezzel megelőzte ellenfelét a tabellán és előre ugrott a 11. helyre, a Hull pedig visszacsúszott a 13-ra. Nem volt jó meccs sajnos, a kiállítás eldöntötte, mert onnantól nem akart futballozni a házigazda csapat.
    Köszönöm a figyelmet, jó éjszakát kívánok! (22:46:39)

90+4
    Long fejét keresték, de Adrián nagyszerűen jön ki és húzza le a labdát.

90+2
    Sagbo-t akarták kiugratni, de Adrián nagyszerűen élt együtt a játékkal ész szedte össze a csereként beállt támadó elől.

90+2
    Long tört volna be jobb oldalt a büntető területre, de elhagyja útközben a labdát.

90+1
    Huddlestone adott be Chester fejelt kapura, de célt tévesztett.

90+1
    Négy percet hosszabbít a játékvezető. Ezzel összesen tíz perc ráadás van a mérkőzésen.

90
    Long kapott egy beívelést a jobb oldalról, nyolc méterről fejelt kapu fölé.

88
    A játék a házigazdák térfelén zajlik, de nincs veszélyben a kapu.

87
    Ugyan nem látszik az emberelőnye a West Hamnek, de támadásban érződik, hogy a Hull kevesebben van, nem tudnak előrébb jönni.

86
    A második játékrészben 67%-ban birtokolja a labdát a Hull. Semmit nem akar sajnos ma már csinálni a londoni együttes. Nem tesz jót a mérkőzésnek.

85
    J. Cole jobb oldali szögeltét adta be, a túl oldalt Tomkins fejelte le védőjét, de a tíz méteres fejesbe nem volt elég erő, Harper könnyedén fogja meg.

84
    A szögletből ismételten nem alakul ki veszély.

84
    Huddlestone lőtt kapura 25 méterről Adrián tolta kapu fölé az erőteljes löketet.

83
    Taylor lőtt a tizenhatos bal vonaláról kapu fölé. A társak méltatlankodnak, középen ketten is várták a labdát.

82
    Utolsó cseréjét használja ki a Hull vezetőedzője, A gólszerző Jelavic helyett Sagbo érkezik.

81
    Rosenior bal szélen az alapvonalról tekerte volna be a labdát, de kimegy. Csere lesz.

80
    Sagbo készül pályára lépni a vendégeknél.

79
    az utóbbi percekben többet van a játékszer a Hull City-nél, de nem tudnak vele mit kezdeni.