Diósgyőri VTK – Lombard Pápa FC 3:0 (vége) | Győr – MTK Budapest FC 3:3 (vége) | Újpest FC – Pécsi MFC 4:0 (vége)
Újpest FC
4:0 (2:0)
Pécsi MFC
szerda 26.03.2014, 18:00 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • Magyar Kupa

A találkozó végén vastaps a Szusza Ferenc Stadionban, a közönség a "szép volt fiúk" köszöntéssel búcsúztatják a hazaiakat.
    Az Újpest győzelme, még inkább a továbbjutása egy percig sem forgott veszélyben, az első félidőben megszerzett kétgólos előnyt Balajczáék a második félidőben még kettővel megtolták, így alakult ki a 4:0-s végeredmény, összesítésben pedig a 7:1-es különbség.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (19:52:33)

90
    Suljic húzta meg a jobb oldalon, beadása a védőjéről szögletre csapódott, Solymosi játékvezető már nem engedte elvégezni a sarokrúgást, hosszabbítás nélkül lefújta a mérkőzést.

88
    A Pécs térfelén járatják a labdát a hazaiak, a vendégek jobb híján szemükkel követik a passzolgatást.

87
    Simon próbálta bejátszani a labdát a pécsi védők mögé, kísérlete nem vezetett eredményre, lekapcsolták a pécsiek.

86
    Beke öt percen belül második sárga lapját is megkapta buktatásért, idő előtt mehet zuhanyozni.

85
    Beke cselezgetett a bal oldalon, nem tudta bejátszani a labdát a hazaiak tizenhatosára.

83
    A középpályán folyik a játék, kényelmesre váltott mindkét csapat, nem sok minden történik most a pályán.

81
    Beke kap sárga lapot belépőért.

80
    A Pécs végezhetett el szabadrúgást a középpályáról, Rácz labdája hosszú és pontatlan, kirúgással jöhet az Újpest.

79
    Suljic kapott sárga lapot belépőért.

78
    Suljic játszik nagy kedvvel. A jobb oldalon kapott kitűnő labdát, kétszer is megforgatta védőjét, majd nyolc méterről bődületesen eltalálta a felső kapufát.

76
    Rácz ívelte be balról a vendégek szabadrúgását a hazaiak tizenhatosára, a védők könnyedén kifejelték a labdát.

75
    A Pécs térfelén folyik a játék, Proesmans elpasszolta magát, építkezhet a Pécs.

74
    Gyönyörű és látványos támadással előbb a hazaiak jól megforgatták a pécsi védelmet, végül Simon éles szögből mintegy hét méterről fölé pörgetett.

72
    A találkozó kezd teljesen leülni, a hazaiak már nem feltétlenül erőltetik a támadásokat.

71
    Egy felugrást követően a vendégek játékosa szabálytalankodott, szabadrúgással jöhet kifelé az Újpest.