MTK Budapest FC – Ferencvárosi Torna Club 2:1 (vége) | Győr – Dunaújváros 4:3 (vége) | Diósgyőri VTK – Debreceni VSC 1:1 (vége)
AC Cesena
1:0 (1:0)
Parma Calcio 1913
vasárnap 31.08.2014, 20:45 • Stadio Dino Manuzzi, Cesena • Serie A

Ahogy általában lenni szokott, az újoncnak még maradt lendülete az előző szezonból. Igaz a Cesena a semmiből szerezte meg a vezetést az első félidő végén, amelyet aztán meg is tudott őrizni. A Parma hiába támadta végig a második félidőt. Az általában a jobb oldalról érkező beadások egytől-egyig veszélytelenek voltak Leali kapujára. (22:41:39)

90+4

90+3
    Csúnyán elkerüli a kaput Capelli szabadrúgása.

90+2
    Ki tudják hozni a hazaiak, sőt szabadrúgáshoz jutnak az ellenfél kapuja előtt.

90+1
    Négy perc a hosszabítás.

90
    Lucarelli kerül hatalmas helyzetbe, de sokat vár és Leali védeni tud.

89
    Ide-oda pattog a labda a hazai tizenhatos előtt, végül ki tudják hozni a védők.

88
    Hosszú az indítás Coda irányába. Nem sok ideje maradt a Parma-nak.

86
    A gólszerző Rodriguez-t a szlovén Krajnc váltja.

86
    Rodriguez kap sárga lapot.

85
    Nagy lövés középről, kapásból, de Mirante ki tudja ütni a labdát.

84
    Leali kaparint meg egy labdát. Amauri eddig nem sok veszélyt jelent a hazai kapura.