Szolnok – Cegléd 2:1 (vége) | Debreceni VSC – KTE-Phoenix Mecano 2:0 (vége) | Gyirmót – Budapest Honvéd FC 1:2 (vége)
Újpest FC – Fehérvár 1:0 (vége) | – Ajka 2:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége)
Gyirmót FC Győr
1:2 (0:0)
Budapest Honvéd FC
szerda 15.10.2014, 16:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Magyar Ligakupa

Eseménytelen első félidő után felpörgött a játék a másodikban, a Gyirmót vezető gólja után egészen lüktető játék alakult ki, ebből a végén a kapu előtt határozottabb Honvéd jött ki jobban, végük két gyors gólnak köszönhetően begyűjtötték a három pontot, így őrzik az első helyet a csoportban. (17:54:03)

90+4

90+3
    A dobás után a Gyirmót szerzi meg a labdát, de támadást már nem tudnak vezetni.

90+3
    Jobbról jöhetnek szöglettel a vendégek, kicsiben oldják meg, dobás lesz belőle.

90+3
    Rózsahegyi lépne ki középen, Lázár szereli jó ütemben.

90+2
    Madarász ível előre szabadrúgást, Horváth fogja a kapu előtt.

90+1
    3 perc a ráadás.

90+1
    Csere a Budapest Honvéd FC-nél/nál: lemegy Bobál G., bejön Karacs.

90
    Ihrig-Farkas ível előre egy labdát jobbról, talán kapura szánta, Deli húzza le.

89
    Percek alatt tud fordítani a Honvéd, fölénybe is kerültek az utolsó 10 percre.

88
    A Honvéd gólt szerzett!
    Rózsahegyit szerelik a 16-oson belül a védők, de a labda IHRIG-FARKAS SEBESTYÉN elé pattan, aki jobbról, 14 méterről lövi ki a jobb alsó sarkot! 1:2

85
    Ihrig-Farkas labdájával BÍRÓ ÁKOS lép ki középen egyedül, higgadtan gurít a kapu bal oldalába. 1:1

83
    Molnár M. helyett Paku a pályán.

83
    Oross emelne a védők mögé Magasföldihez, Kosnic jól avatkozik közbe fejjel.

82
    Madarász ível előre egy szabadrúgást balról, Horváth húzza le könnyedén az ötösön.

81
    Deli a hazai, Horváth a vendég kapu előtt gyűjt be egy-egy előreívelt labdát.

80
    Bobál elé pattan egy labda, éles szögből lő 14 méterről, kipattan Deliről, az érkező Rózsahegyi lő csúnyán fölé ebből.

79
    Czár íveli be balról a szögletet, Oross fejeli ki, de már támadó szabálytalanságot fújt a játékvezető.

78
    Baráth ível a kapu elé, Lázár csúsztatja szögletre.

Gólok: 67. Szegi – 85. Bíró, 88. Ihrig-Farkas

Lapok:   65. Ionescu (HON), 76. Kosnic (HON)

Gyirmót FC Győr: Deli – Kákonyi, Lázár, Présinger, Kovács D. – Csemer (66' Magasföldi), Fekete (54' Kollár) – Madarász, Farkas M. (60' Szegi) Molnár M. (83' Paku), – Tóth N. (69' Oross)

Cserék: Somogyi – Oross, Kollár, Graszl, Magasföldi, Szegi, Paku

Vezetőedző: Sisa Tibor

Budapest Honvéd FC: Horváth – Sundas (46' Fejes), Kosnic, Baráth, Czár – Portilla – Job (46' Bíró), Ionescu, Nagy G. Bende Bende (46' Ihrig-Farkas) – Bobál G. (90+1' Karacs)

Cserék: Vereckei – Ihrig-Farkas, Karacs, Fejes, Rózsahegyi, Dékány, Bíró

Vezetőedző: Jasper Adrianus De Miujnck

Játékvezetők: Molnár Attila – Lémon Oszkár, Kepe Arnold – Jakab Géza