Szolnok – Cegléd 2:1 (vége) | Debreceni VSC – KTE-Phoenix Mecano 2:0 (vége) | Gyirmót – Budapest Honvéd FC 1:2 (vége)
Újpest FC – Fehérvár 1:0 (vége) | – Ajka 2:1 (vége) | Kaposvári Rákóczi FC – Ferencvárosi Torna Club 1:0 (vége)
Szolnoki MÁV FC
2:1 (2:0)
Ceglédi VSE
szerda 15.10.2014, 15:00 • Tiszaligeti stadion, Szolnok • Magyar Ligakupa

Jobban kezdték a mérközést a hazaiak. Kétgólos szolnoki előnnyel vonulhattak a szünetre a csapatok. A második félidőre, a cseréknek is köszönhetöen felpörgött a ceglédiek játéka. A szépítés is összejött, de a győzelmet már nem engedte ki a kezéből a Szolnoki Máv. Ezzel megvan a Tisza-partiak első győzelme a Ligakupában. (17:05:38)

90+2

90+1
    Galambos tartja a labdát a szögletzászlónál. Már az idővel is játszanak a szolnokiak.

90
    Kettő perc a hosszabítás.

90
    Mundi passzol B. Tóthhoz, de középre adása veszélytelen. Haza adják Kovácsnak a labdát a védők.

90
    Hazai kirugással folytatódhat a játék. Nacsa rúgja a mezőnybe a játékszert.

89
    Bohner helyett Nádházi a pályán a hazaiaknál az utolsó pár percre.

88
    Szabó Dávid ad be laposan a jobb oldalról, de mindenki előtt elmegy a labda.

87
    Most a Cegléd próbál előre jönni. Akár még az egyenlítés is összejöhet a vendégeknek.

86
    Szabó Zoltán tisztáz Koós elől fejjel.

85
    A Szolnok mindent megtesz, hogy eldöntse a három pont sorsát.

84
    Papucsek szabadrúgása után kifejelik a védők a labdát.

83
    Mundi Szögletét Kovács húzza le.

82
    Bohner szerez szépen labdát az ellenfél térfelén. Egyedül vezetheti a kapura, de lövése után a jobb oldali kapufa mellett hagyja el a labda a játékteret.

81
    Hosszú az indítás Szekérnek. Egészen Nacsáig kerül hátra a labda.

80
    Hazai szabadrúgás jöhet a kezdőkörből.

79
    A kapott gól után kintebb jött a Szolnok. Mitöbb beszorítják ellenfelüket.

78
    Hamar áll a labda mögé. A távolság 22 méter. A középre tartó labdát Kovács öklözi a mezőnybe.

77
    Albert kap sárga lapot .

Kun Zoltán

Gólok: 15. Hamar, 43. Hamar – 74. Albert

Lapok:   61. Szekér (CVSE), 77. Albert (CVSE)

Szolnoki MÁV FC: Nacsa – Magos (55. Szabó), Tóth D. (69. Pongrácz), Papucsek, Hamar – B. Tóth, Mundi, Bohner (89. Nádházi), Kállai – Tóth P., Galambos
    Cserék: Rézsó, Pongrácz, Balogh, Szabó, Antal, Nádházi, Polák

Ceglédi VSE: Kovács – Oláh (a szünetben Vattai), Albert, Farkas, Szala – Füle, Koncz (a szünetben Szabó), Viniczai (a szünetben Koós), Nagy – Majoros (a szünetben Szekér) , Elek
    Cserék: Tóth L., Dóczi, Vattai, Szabó, Koós, Szekér, Markó

Játékvezetők: Kovács J. Zoltán, Király Krisztián, Horváth Róbert, Szilágyi Sándor