Oroszország_dup – Spanyolország 24:25 (vége) | Románia – Dánia 29:29 (vége) | Lengyelország_dup – Magyarország_dup 23:29 (vége)
Ukrajna – Norvégia 23:34 (vége)
Oroszország_dup
24:25 (14:13)
Spanyolország
kedd 09.12.2014, 18:15 • Győr, Audi Aréna • Európa-bajnokság

Izgalmas mérkőzésen szerezték meg a két pontot a spanyolok, pedig a félidőben még vezettek az oroszok, majd még a 36. percben is két góllal, de onnan a spanyolok produkáltak egy 7:1-re nyert etapot, ezzel el is döntötték gyakorlatilag a találkozót.

A második félidőben rengeteget hibáztak a csapatok, valamennyivel a spanyolok koncentráltak jobban, mind a kilenc büntetőjüket értékesítették, míg az oroszok ziccerek sorát hibázták el, talán ezen ment el a meccs a számukra.

A spanyolok négy pontjukkal vezetik a tabellát, és ez így marad már csütörtökig, hiszen a magyar csapatnak egy ma esti győzelem után is csak három lehet, ahogy az oroszoknak marad az az egy, amit ellenünk szereztek. (19:54:01)

60
    Mérkőzés vége. (24:25)

60
    A szabaddobás után Aguilar kiejti a labdát, de nincs jelentősége már. (24:25)

60
    Passzív játék lenne már a spanyoloknál, három másodperc van hátra, időt kér Duenas... (24:25)

60
    SZEN betalál. (24:25)

60
    DAVIGYENKÓ lövését védi Navarro, de már letette az asztalra a T betűt Trefilov mester, fél perc van hátra. (23:25)