Oroszország_dup – Spanyolország 24:25 (vége) | Románia – Dánia 29:29 (vége) | Lengyelország_dup – Magyarország_dup 23:29 (vége)
Ukrajna – Norvégia 23:34 (vége)
Ukrajna
23:34 (13:17)
Norvégia
kedd 09.12.2014, 20:30 • Debrecen, Főnix Csarnok • Európa-bajnokság

Semmi meglepő nem történt a mérkőzésen: Norvégia magabiztos győzelmet aratott a második félidőben elérve a tízgólos különbséget. A norvégok legjobbjának a hivatalos szervek a hatgólos Nora Mörköt választották, aki főleg a meccs elején alkotott maradandót, az ő (és Solberg kapus) teljesítménye elég is volt a megnyugtató előny kiépítéséhez, ami aztán jó alapot jelentett a második félidő gálájához.

Az ukránoknak ismét a szimpatikus vesztes szerepe jutott, a norvég válogatott pedig a dánok és a románok egymás elleni döntetlenje miatt lépéselőnybe került a csoportban.

A debreceni Főnix Csarnok lassan kiürül, én pedig meg is köszönöm mai, megtisztelő figyelmüket. Kövessék nálunk továbbra is a női kézilabda Európa-bajnokság eseményeit! (22:04:26)

60
    Mérkőzés vége. (23:34)

60
    CAMILLA HERREM állítja be a végeredményt a dudaszó előtt 1 másodperccel elengedett bombájával. (23:34)

60
    IRINA GLIBKO 10 másodperccel a vége előtt lövi meg a 23. ukrán gólt. (23:33)

60
    Ida Karlsson volt túl lelkes: belemenés miatt fordulhatnak az ukránok. (22:33)

59
    Borshchenko kiszorított szögből próbál cunderezni, de Sando véd. (22:33)

59
    Ukrán időkérés. (22:33)

59
    BETINA RIEGELRUTH nagyon belejött: ezúttal akcióból eredményes az átlövő. (22:33)

58
    Smbatian lövését blokkolták a norvégok a hosszú ukrán támadás végén. (22:32)

57
    BETINA RIEGELRUTH kapta meg a labdát a heteshez. A bal alsóban kötött ki a labda. (22:32)

57
    Löke megbirkózik három emberrel is. Belül védekezés árán tudták csak megfogni a beállót. (22:31)

57
    OLHA NIKOLAYENKO eredményes emberhátrányban. (22:31)

56
    Glibko kap két percet a gól után. (21:31)

56
    Lerohanás a másik oldalon is: HEIDI LÖKE szerez gólt. (21:31)

56
    Labdát szereznek az ukránok, de Emily Sando is véd egyet. (21:30)

55
    TAMARA SMBATIAN most megtalálta az utat átlövésből. (21:30)

55
    Rossz bejátszás, újabb eladott ukrán labda. (20:30)

54
    Fejben és lábban is elfáradtak az ukránok. Egy mellélövés után rohanják le őket a norvégok: CAMILLA HERREM a gólszerző megint. (20:30)