Cigánd – FC Hatvan 4:1 (vége) | Putnok FC – Kazincbarcikai SC 3:3 (vége)
Putnok FC
3:3 (1:2)
Kazincbarcikai SC
vasárnap 07.06.2015, 18:00 • Várady Béla Sportközpont, Putnok • NBIII - Keleti csoport

Hat gól két kiállítás két büntető remek második félidő után ért véget a mai mérkőzés a nézők remekül szórakoztak igazi szomszédvári rangadót láthattak ma.A hazai csapat nem játszott jól de küzdeni tudásból jelesre vizsgázott és egy többször elvesztett mérkőzést hozott döntetlenre úgy hogy egy büntetőt is kihagyott.A barcikai csapat magát okolhatja ,hogy hagyta kiénekelni a sajtot a szájából ,mert több lehetősége volt lélektani pillanatokban de eldönteni a mérkőzést nem sikerült nekik .A döntetlennel így kérdésessé vált a dobogó elérése a Kazincbarcikának.A Putnok maradt a második helyen.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (19:55:41)

90+5
    Meccslabda Galambosi lövését majd Madarászét is védi Szabó.

90+3
    A Putnok gólt szerzett!
    ZIMÁNYI ÁDÁM áll a labda mögé és ballal gyönyörű gólt lő a bal sarokba félmagasan.

84
    10 emberrel mindkét csapat a második büntető kimarad de mi lesz még itt.

83
    Horváth áll oda a büntetőt elvégezni és félmagasan a bal kapufa mellé lő!

81
    Czető is besárgul szövegért.

80
    Irhás előbb szövegért sárgát majd pirosat kap.

78
    Nagy Csaba helyett Galambosi az utolsó hazai csere.

75
    Illés Gábort megsérült Sárközi váltja.

75
    Bene helyett Sápi a pályán.

73
    Illés G.kiérdemelt egy sárgát szabálytalansága miatt.

69
    MADARÁSZ JÁNOS tör be a 16-osra nem veszik komolyan és ballal remek gólt lő félmagasan a vendégek kapujába.

68
    Horváth gyors lefutja a védőket de lövése nagyon gyenge.

65
    Elek tör be balról a 16-oson belülre majd a kapus kezébe lő.

63
    Kasza helyett Nyitrai játszik tovább a gól után.

62
    A Kazincbarcika gólt szerzett!
    ILLÉS GÁBOR remek keresztlabdát kap a 16-oson belül majd szépen a hosszú sarokba lő félmagasan.

61
    Szabó II.Á helyett Irhás folytatja tovább.

49
    Bene indul előre Horváth labdaszerzése után ,majd Marcinaskó lövését védi Szabó.Nagy helyzet volt.

Jól kezdett a vendégcsapat és két gólt szerezve meglepte a meglehetősen enerváltan játszó putnokiakat.A büntető véleményes volt ennek ellenére ezzel visszajött a mérkőzésbe a vendéglátó,de a kiállítás után ismét előnybe emberelőnybe kerültek a vendégek .A második félidő még nyitott de a Kazincbarcikai csapat előnyösebb helyzetben várhatja azt.

39
    Szemere súlyos szabálytalansága után azonnal pirosat kap.

38
    HORVÁTH SZABOLCS a jobb alsó sarokba lövi a bünetőt.

38
    Szabó Ádám is besárgul a tizenegyes előtt.

36
    Boltó kapusig jut a labda ,majda kirúgás után Marcinaskó a 16-os vonalánál belefut az egyik vendég védő kezébe.Ütésért büntetőt ad a játékvezető.

24
    Nehéz elrúgja a labdát sárgát kap érte.

21
    ILLÉS GÁBOR végezte el a szabadrúgást és 18 méterről a bal felsőbe tekeri a labdát.

20
    Horváth szabálytalan sárgát kap.

18
    Zimányi Adrián helyett Marcinaskó a pályán sérülés miatt.

17
    ELEK BENCE egy közeli labdát Botló mellett a hálóba lő.

11
    Nehéz ugrik ki de egy védő szorításában a kapusba lő,a kipattanót Dobos kapufára lövi.

10
    Bene kerül helyzetbe de mellé lő.

Jönnek a csapatok a pályára tart a bemutatás!

Putnok FC: Botló-Szemere, Nyisalovits, Nagy Cs(C).,Süttő-Fehér,Zimányi,Zimányi A..,Madarász,Horváth-Bene
    Vezetőedző: Koszta Péter
    Cserék: Nótás- Máthé, Marcinaskó, Galambosi, Tóth Sz, Sápi,

Kazincbarcikai SC: Szabó Á(C).- Nagy P., Kasza ,Katona,Czető -Illés R.,Illés G , Szabó Á.II, Dobos, -Elek,Nehéz
    Vezetőedző: Gálhidi György
    Cserék: Miski- Irhás,Nyitrai,Sárközi,

Játékvezetők: Böcskei B.,Kovács II,Vígh-Tarsolyi G..

BEHARANGOZÓ
    Az utolsó 30.fordulóhoz érkezett az NB III-as labdarúgó bajnokság Keleti csoportja.Igazi szomszédvári rangadó következik vasárnap délután a Putnok és a Kazincbarcika között.A putnoki csapat erején felül teljesített és ezzel jelenleg a második a tabellán,a Kisvárda bajnoki címét nem lehet elvenni.Az előző fordulóban a Hatvanban 3-0 arányban vereséget szenvedtek.
    A vendégek negyedikek és igazán nekik még elérhető lenne a harmadik hely is győzelem esetén amennyiben a Hatvan vereséget szenvedne az utolsó körben.Az előző fordulóban a Tiszaújváros csapatát győzték le 3-1 arányban.
    Presztízs meccs várható tehát és van tét is így minden bizonnyal egy jó mérkőzést láthatunk majd.
    Kérem Önöket tartsanak velünk!

DVTK1910

Gólok: 38. Horváth (bünt.), 69. Madarász, 90+3. Zimányi – 17. Elek, 21. Illés, 62. Illés

Lapok:   20. Horváth (PUT) – 24. Nehéz (KSC), 38. Szabó (KSC), 73. Illés (KSC), 81. Czető (KSC)   80. Irhás (KSC)   39. Szemere (PUT)

kimaradt büntető: 83. Horváth (PUT), kimaradt bünt.

Játékvezetők: Böcskei B.,Kovács II,Vígh-Tarsolyi G.