Atlant Mityiscsi – SZKA Szentpétervár 3:1 (vége) | Szeversztal Cserepovec – Lokomotiv Jaroslavl 3:2 (vége) | Lev – CSZKA Moszkva 1:3 (vége)
HC Slovan – Dinamo Moszkva 2:4 (vége)
Lev Praha
1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
CSZKA Moszkva
vasárnap 24.02.2013, 17:00 • Tisport Arena, Prága • KHL

Sorozatban harmadik győzelmét aratta a CSZKA Moszkva a Lev Praha ellen. Nagyon nehéz helyzetben a prágaiak, több botlást már nem engedhetnek meg maguknak. A fővárosiak kényelmes helyzetben vannak, mivel egy győzelemnyi távolságra vannak a továbbjutástól.

57:09
    Kozlov (CSZKA) kiáll két percre, mivel gáncsolt.

57:09
    Időkérés: Lev Praha.

56:30
    Vészesen fogy az idő és nem tudnak betalálni az ellenfél kapujába a prágaiak.

55:00
    Most már az idő is a házigazda ellen dolgozik.

54:45

53:00
    Nehéz helyzetben kerül a prágai együttes.

52:14
    A CSZKA gólt szerzett!

NIKOLAI PROKHORKIN egyedül korcsolyázhatott Pöpperle kapusra és nem hibázott. Két góllal vezet a vedégcsapat.

Gólpassz: Olag Kvasha

51:37
    Támadásban Lev Praha.

50:00
    Tíz perc van hátra a mérkőzésből. Valamit ki kell találniuk a cseheknek, idejük még van.

49:55
    Shirokov löketét védte Pöpperle.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 21. Novotný (Oystrick) - 29. Ozhiganov (Radulov), 29. Davis (Sprukts, Kozlov), 53. Prokhorin (Kvasha)

Lev Praha: Pöpperle (Štěpánek) - Oystrick, Nakládal, Krejčík, Němec, Mikuš, Mäenpää, Porseland - Danielsson, Novotný, Klepiš - Rachůnek, Vrána, Řepík - Cipulis, Surový, Hossa - Sekáč, Cingel, Niživijs - Gynge
    CSZKA Moszkva: Stana - Ryasensky, Rylov, Morrisonn, Denisov, Markov, Ozhiganov, Marchenko, Kondratyev - I. Radulov, Persson, A. Radulov - Shirokov, Kvasha, Grigorenko - Davis, Sprukts, Kozlov - Lyubimov, Prokhorkin, Kugryshev

Játékvezetők: Rönn, Belov - Mikhel, Shikhanov