Atlant Mityiscsi – SZKA Szentpétervár 3:1 (vége) | Szeversztal Cserepovec – Lokomotiv Jaroslavl 3:2 (vége) | Lev – CSZKA Moszkva 1:3 (vége)
HC Slovan – Dinamo Moszkva 2:4 (vége)
HC Slovan Bratislava
2:4 (1:0, 1:4, 0:0)
Dinamo Moszkva
vasárnap 24.02.2013, 17:00 • Slovnaft Arena, Brassó • KHL

Egy fordulatos mérkőzésen szerezte meg a győzelmet a Dinamo Moszkva csapata. Az első harmadban megszerezték a vezetést a hazaiak majd ezt növelni is tudták a másodikban azonban érthetetlen mi történt de kb 10 percen belül 4 gólt ütve megfordítottak a meccset a vendégek. Ezzel a párharc állása 3:0 (19:21:28)

60:00

59:30
    A kapus sincs már fenn

59:20
    Yeromenko védett hatalmasat!!! Közben elszabadul a pokol a pályán. Kisebb verekedések

58:00
    Yeromenko szorul ápolásra egy lövést követően.

57:40
    Juraj Mikús lépett ki két ember között, de a kapus jó időben szúrt ki a botjával így már nem tudott lőni