HK Szibir Novoszibirszk – Avangard Omszk 4:1 (vége) | Barisz Asztana – Traktor Cseljabinszk 1:3 (vége) | Szalavat Julajev – Metallurg Magnyitogorszk 4:1 (vége)
Atlant Mityiscsi – SZKA Szentpétervár 1:6 (vége) | Szeversztal Cserepovec – Lokomotiv Jaroslavl 3:2 (hosszabbítás vége) | Lev – CSZKA Moszkva 1:2 (vége)
HC Slovan – Dinamo Moszkva 2:3 (vége)
Barisz Asztana
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Traktor Cseljabinszk
hétfő 25.02.2013, 14:00 • Sportpalota Kazahstan, Astana • KHL

A párharc harmadik összecsapását megérdemelten nyerte meg a vendégcsapat. Sokkal szervezetebben, dinamikusabban játszottak, mint a hazai csapat.
    Összesítésben azonban még mindig a Barisz vezet 2:1-re. Kíváncsian várjuk a folytatást. (16:17:08)

60:00

59:03
    Lesre korcsolyázott Fadejev, buli következik.

58:00
    Két perc maradt a végéig, itt már nem lesz nagy változás.

57:16
    Teljes létszámban a vendégek. Nem sikerült a hazaiaknak a felzárkózás.

56:15
    Upper lőtt kapura, de Gernett összeszedte a korongot.

55:16
    Belovot (Traktor) állítja ki a játékvezető ütésért.

55:00
    Öt perc maradt hátra a mérkőzésből.

54:15
    Fadejev lőtt kapura, de nem sikerült a felzárkózás.

53:50
    A bedobást a hazaiak hozzák el.

52:15
    Kicsit leült a mérkőzés az utolsó percekre. Mintha a hazaiak már feladták volna ezt a mérkőzést.

51:23
    Jeremejevnek volt ismét dolga, megdolgoztatják a vendégek rendesen a hazaiak kapusát.

48:12
    Jeremejev kapujához lőtték be a vendégek a korongot, de a helyzetből végül nem lett gól.

47:34
    Jól tartják az előnyt a vendégek, sőt inkább ők veszélyeztetnek.

46:38
    Reklámszünet következik.

45:33
    Kuznecov eresztett el egy lövést, de elkerülte Jeremejev kapuját.

44:43
    Egymás után vezetik a támadást a csapatok, de igazi helyzet nélkül eddig.

43:29
    Teljes létszámban a csapatok.

42:25
    Négy-négy ellen a jégen, fel is gyorsult még jobban a játék.

41:29
    Troschinsky (Barisz) is megkapja a maga 4 percét a verekedésért.

41:29
    Vasilchenko (Traktor) megy ki 4 percre verekedésért.

40:41
    Teljes létszámban a jégen a hazaiak.

40:32
    A vendégek belövik a korongot a hazai harmadba, de helyzet nem alakul ki.

40:01
    A bulit a Traktor hozta el.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Az első harmad kiegyenlített játéka után, a második harmadban határozottabban, szervezettebben jégkorongoztak a vendégek, ami eredményesnek is bizonyult. De abban biztosak lehetünk, nem fogják feladni a hazaiak. Még van egy harmad, hogy megfordítsák a mérkőzést.
    Maradjanak velünk.

40:00

39:23
    A vendégek próbálják tovább növelni az előnyt emberelőnyben, a hazaiak meg kétségbeesetten védekeznek.

38:41
    Grigorjevet (Barisz) bünteti a játékvezető 2 perccel.

36:10
    A Traktor gólt szerzett!

JEGOR DUGIN góljával növelték az előnyt a vendégek. Egy szép összjáték végén, közelről lőtt kapuba. Jeremejev nem tehet a gólról.

Assziszt: Makszim Karpov

35:52
    Nagy helyzet maradt ki hazai oldalon. Egy középre belőtt korongot nem jól vett át Rudenko, így elmaradt a gólszerzési lehetőség.

34:09
    A vendégek tesztelték Jeremejev kapust, de a kapus a helyén volt.

33:30
    Felváltva vezetik a támadásokat a felek, de komoly helyzet egyik oldalon se alakul ki.

32:28
    Kuznecov próbálkozott lövéssel.

31:30
    Garnett kapuja előtt nagy volt a kavarodás,a játékosok a korongot kersték, majd Bochenski lőtt kapura, de az állás nem változott.

28:53
    A vendégek vezettek támadást, de lövésig már nem jutnak el.

27:25
    Teljesen kiegyenlített a játék, nem bírnak egymással a felek.

26:54
    Buli után a hazaiak jöhetnek.

25:15
    Egy szép lövést láthattunk a vendégek részéről, alig kerülte el a korong Jeremejev kapuját.

24:31

24:17
    Rosszul cseréltek a vendégek, egyszerre többen voltak a pályán. 2 perc büntetést kap a csapat . Nishushkin tölti le a büntetést.

23:30
    A második harmad elején agilisebbek, határozottabbak a vendégek.

22:22
    Teljes létszámban a felek a jégen.

21:30
    ALEKSZEJ VASILCHENKO révén vezetéshez jutnak a vendégek. A gól egy kiugrást követően született.

Assziszt: Maxim Jakutsenja

21:10
    Buli következik, a hazaiak hozzák el a korongot.

20:22
    Kuznecov (Traktor) megy ki rögtön 2 percre akasztásért.

20:01

Élvezetes első 20 percet láthattunk.Gólok, kiállítások, szép megoldások. Minden, ami hozzátartozik egy izgalmas mérkőzéshez.
    Reméljük a hasonló folytatást.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:48
    A hazaiak indulnak meg emberhátrányban, a korong hamarabb ért a vendég harmadba, így nem volt les. És emberhátrányban majdnem gólt szereztek.

19:26
    A harmad vége előtt nem sok híján előnyhöz jutottak a vendégek, de végül elmaradt a gól.

19:07
    Egy per maradt hátra a kiállításból.

18:07
    2 percet kap Fadejev (Barisz).

16:46
    Teljes létszámban a Traktor.

15:56
    A Barisz gólt szerzett!

KONSZTANTIN PUDENKO szúrja rá, Garnett hozzáér a koronghoz, de az becsorog.

14:46
    Pazin (Traktor) megy ki bottal ütésért 2 percre.

14:21
    Kiegészülnek a vendégek.

12:21
    Kuznyecov (Traktor) korcsolyáz le 2 percre.

12:02

Emberelőnyben játszottak a vendégek, majd Kuznyecov passzolt középre KONSZTANTIN PANOVHOZ, aki közelről nem hibázott. A hazai kapus nem tehetett a gólról.

12:00
    A vendégek emberelőnyben azonnal a hazai kapunál kezdik járatni a korongot. Védekezik a Barisz.

11:50
    Troschinskyt (Barisz) állítja ki a játékvezető akasztásért. Ismét emberhátrányban a hazaiak.

10:00
    Az első 10 percben jobban, határozottan hokiztak a vendéglátók.

09:25
    Egy hazai korongvesztést követően, egy hazai lövést védett bravúrral Garnett.

03:49
    1 perc telt el a kiállításból, a vendégek lövésig még nem jutottak el.

03:25
    A vendégek a Barisz kapujánál járatják a korongot.

02:49
    Viktor Alexandrovot (Barisz) állítja ki a játékvezető 2 percre, miután csúnyán leütközte Sinint.

02:40
    Egy ütközést követően, Sinin maradt lent a jégen.

01:45
    Egy hazai támadásnál elcsúszott a vendégek kapuja.

00:45
    Ismét bedobás, majd a vendégek támadnak.

00:01
    A mérkőzés elkezdődött, a bulit a hazaiak hozták el.

00:01

Kezdősor:

Barisz Asztana: Jeremejev (Poluektov) – Muchangalijev, Troschinsky, Hutchinson, Novopshshin, Fadejev, Grigorjev, Savchenko, Litvinenko – Spiridonov, Solarjov, Rachmanov – Rudenko, Upper, Starchenko – Dawes, Bochenski, Boyd – Krasnoslobocev, Alexandrov, Polishcuk.

Traktor Cseljabinszk: Garnett (Fokin) – Vasilchenko, Belov, Rjabjkin, Quint, Katichev, Razin, Sinin – Kontiola, Jakutsenja, Panov – Chistov, Bulis, Kuznecov – Antipov, Nishushkin, Dugin – Popov, Glinkin, Karpov.

Játékvezetők: .

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 16. Pudenko, 22. Vasilchenko (Jakutsenja) - 13. Panov (Kuznyecov), 37. Dugin (Karpov)

Barisz Asztana: Jeremejev (Poluektov) – Muchangalijev, Troschinsky, Hutchinson, Novopshshin, Fadejev, Grigorjev, Savchenko, Litvinenko – Spiridonov, Solarjov, Rachmanov – Rudenko, Upper, Starchenko – Dawes, Bochenski, Boyd – Krasnoslobocev, Alexandrov, Poliščuk.