HK Szibir Novoszibirszk – Avangard Omszk 4:1 (vége) | Barisz Asztana – Traktor Cseljabinszk 1:3 (vége) | Szalavat Julajev – Metallurg Magnyitogorszk 4:1 (vége)
Atlant Mityiscsi – SZKA Szentpétervár 1:6 (vége) | Szeversztal Cserepovec – Lokomotiv Jaroslavl 3:2 (hosszabbítás vége) | Lev – CSZKA Moszkva 1:2 (vége)
HC Slovan – Dinamo Moszkva 2:3 (vége)
Barisz Asztana
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Traktor Cseljabinszk
hétfő 25.02.2013, 14:00 • Sportpalota Kazahstan, Astana • KHL

41:29
    Troschinsky (Barisz) is megkapja a maga 4 percét a verekedésért.

41:29
    Vasilchenko (Traktor) megy ki 4 percre verekedésért.

38:41
    Grigorjevet (Barisz) bünteti a játékvezető 2 perccel.

24:17
    Rosszul cseréltek a vendégek, egyszerre többen voltak a pályán. 2 perc büntetést kap a csapat . Nishushkin tölti le a büntetést.

20:22
    Kuznecov (Traktor) megy ki rögtön 2 percre akasztásért.

18:07
    2 percet kap Fadejev (Barisz).

14:46
    Pazin (Traktor) megy ki bottal ütésért 2 percre.

12:21
    Kuznyecov (Traktor) korcsolyáz le 2 percre.

11:50
    Troschinskyt (Barisz) állítja ki a játékvezető akasztásért. Ismét emberhátrányban a hazaiak.

02:49
    Viktor Alexandrovot (Barisz) állítja ki a játékvezető 2 percre, miután csúnyán leütközte Sinint.

Gólok és gólpasszok: 16. Pudenko, 22. Vasilchenko (Jakutsenja) - 13. Panov (Kuznyecov), 37. Dugin (Karpov)

Barisz Asztana: Jeremejev (Poluektov) – Muchangalijev, Troschinsky, Hutchinson, Novopshshin, Fadejev, Grigorjev, Savchenko, Litvinenko – Spiridonov, Solarjov, Rachmanov – Rudenko, Upper, Starchenko – Dawes, Bochenski, Boyd – Krasnoslobocev, Alexandrov, Poliščuk.
    Traktor Cseljabinszk: Garnett (Fokin) – Vasilchenko, Belov, Rjabjkin, Quint, Katichev, Razin, Sinin – Kontiola, Jakutsenja, Panov – Chistov, Bulis, Kuznecov – Antipov, Nishushkin, Dugin – Popov, Glinkin, Karpov.