HSC Csíkszereda – Dab.Docler 5:2 (vége) | Budapešť – Nové Zámky 1:5 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 6:3 (vége)
HSC Csíkszereda
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
Dab.Docler
hétfő 25.02.2013, 16:00MOL Liga

45:51
    A HSC gólt szerzett!

Eldőlt a mérkőzés! Egy teljesen veszélytelennek tűnő előrevágott korongot kaparintott Tranca Dániel, és passzolta KMIT JAROSLAVLHOZ, aki a kapu előtt várta, és kapásból bevágta azt Sevela kapujába! 5:2!

Assziszt: Tranca

39:33

MIHÁLY EDE révén már két góllal vezet a Csíkszereda!! A lehető legjobbkor jött ez a gól a hazaiaknak, mivel így két gólos előnnyel várhatják az utolsó harmadot! 4:2!

Assziszt: Nagy

38:41

Alighogy kiegészült a Dunaújváros MOLNÁR ZSOLT megszerezte a Csíkszereda harmadik gólját, ezzel pedig harmadszor vezet a Csíkszereda a meccs folyamán! 3:2

Assziszt: Moldován, Fadrny

29:10
    A Dunaújváros gólt szerzett!

Egy távoli lövési után NAGY RICHÁRD elé pattant a korong, aki közvetlen közelről vette be Kozuch kapuját!! 2:2

Assziszt: Hüffner

24:51

Ismét kihasználják a hazaiak az emberelőnyt, GÓGA ATTILA talált be Sevela kapujába! 2:1!

Assziszt: Novak

10:00

GRÖSCHL TAMÁS révén egyenlítenek a vendégek!! 1:1!
    Assziszt: Vaszjunyin, Lindgren

05:59

Emberelőnyben megszerezte a vezetést a Csíkszereda, Góga passza után HURTAJ LOBOMIR volt eredményes! 1:0!

Assziszt: Góga

Dávid Kiss

Gólok és gólpasszok: 6. Hurtaj (Góga), 25. Góga (Novak), 39. Molnar (Moldován, Fadrny), 40. Mihaly (Nagy), 46. Kmit (Tranca) - 10. Gröschl (Vaszjunyin, Lindgren), 30. Nagy (Hüffner)

HSC Csíkszereda: Kozuch(Ruczuj) - Adorjan, Goga, Mihaly, Novak, Hurtaj - Kosa, Papp, Molnar, Moldovan, Fadrny - Flinta, Nagy, Kmit, Becze, Tranca - Peter, Molnar S. Molnar Z. Szocs, Biro
    Dab.Docler: Sevela(Kiss) - Lindgren, Kiss D., Papp, Virág, Pavuk - Nagy, Hufner, Kiss A., Somogyi, Groschl - Chvatal, Tőkési, Azari, Vaszjunyin, Mihalik - Sabados, Strenk, Papp

Játékvezetők: Lascar, Toparceanu - Csata, Redai