HSC Csíkszereda – Dab.Docler 5:2 (vége) | Budapešť – Nové Zámky 1:5 (vége) | Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 6:3 (vége)
HSC Csíkszereda
5:2 (1:1, 3:1, 1:0)
Dab.Docler
hétfő 25.02.2013, 16:00MOL Liga

Nagyon fontos meccsen nyert ma a Csíkszereda, mivel ezzel kiharcolták a rájátszásba jutást, a Dab. Docler, és a Miskolc mögött harmadikként!

Odatették magukat a hazaiak, nagyon akarták ezt a győzelmet, és teljesen megérdemelten nyertek ma, a Dab. Docler ellen. (18:15:01)

60:00

59:48
    Molnár ellövi a kapu mellett a korongot!

55:35
    Kétszer is közvetlen közelről tüzelhettek a vendégek, Kozuch azonban mindkétszer jól zárta a szöget

54:12
    Egyik csapat sem dolgozott ki helyzetet már percek óta, egyre közelebb a rájátszásba jutáshoz a Csíkszereda

50:11
    Groschl tüzelt szemből a hazai kapura, Kozuch nagyot védett

48:36
    Flinta(HSC) próbálkozott messziről, de nem találta el Sevela kapuját

46:52
    Próbálkoznak azért a vendégek, nagyot csattant egy távoli vendég lövés az imént Kozuch botján

45:51
    A HSC gólt szerzett!

Eldőlt a mérkőzés! Egy teljesen veszélytelennek tűnő előrevágott korongot kaparintott Tranca Dániel, és passzolta KMIT JAROSLAVLHOZ, aki a kapu előtt várta, és kapásból bevágta azt Sevela kapujába! 5:2!

Assziszt: Tranca

44:45
    Nem nagyon akar már támadni a Csíkszereda, inkább átadják a területet, és foggal körömmel védik az eredményt

43:40
    Életképes lövésig egyik csapat sem jutott az utóbbi két percben, támadhat a Csíkszereda

42:30
    Gyorsan gazdát cserélt kétszer is a korong, jelenleg a Dunaújváros támad

41:32
    Nem sikerült a hazai támadás, bő egy perce már a Dunaújvárosiak akcióznak

Dávid Kiss

Gólok és gólpasszok: 6. Hurtaj (Góga), 25. Góga (Novak), 39. Molnar (Moldován, Fadrny), 40. Mihaly (Nagy), 46. Kmit (Tranca) - 10. Gröschl (Vaszjunyin, Lindgren), 30. Nagy (Hüffner)

HSC Csíkszereda: Kozuch(Ruczuj) - Adorjan, Goga, Mihaly, Novak, Hurtaj - Kosa, Papp, Molnar, Moldovan, Fadrny - Flinta, Nagy, Kmit, Becze, Tranca - Peter, Molnar S. Molnar Z. Szocs, Biro
    Dab.Docler: Sevela(Kiss) - Lindgren, Kiss D., Papp, Virág, Pavuk - Nagy, Hufner, Kiss A., Somogyi, Groschl - Chvatal, Tőkési, Azari, Vaszjunyin, Mihalik - Sabados, Strenk, Papp

Játékvezetők: Lascar, Toparceanu - Csata, Redai