SZKA Szentpétervár – Szeversztal Cserepovec 7:4 (vége) | CSZKA Moszkva – Dinamo Moszkva 0:3 (vége)
CSZKA Moszkva
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
Dinamo Moszkva
csütörtök 07.03.2013, 16:30KHL

Sokkal könnyebben győzedelmeskedtek a vendégek, mint azt a mérkőzés előtt a szakemberek várták. Sima, egyértelmű találkozón nyert a vendég csapat. A Dinamo csapatként is jól teljesített, de néhány játékosuk zseniális volt a mai napon. Ezzel szemben a hazaiak igen csak halovány teljesítményt nyújtottak. Teljesen megérdemelt a Dinamo győzelme.

Köszönöm a figyelmüket! (18:47:12)

60:00

59:56
    Kondratyev (CSZKA) is kap két percet, de a gyakorlatban ez csak néhány másodperc. Bottal ütésért kapta a büntetést.

59:00
    1 perc maradt hátra. Már mind a két csapat a végét várja a találkozónak.

58:55
    1 perc maradt hátra a páros kiállításból.

58:27
    Radulov eresztett meg egy emberes lövést, de nem jött össze a szépítés.

57:55
    Shirokov (CSZKA) a 2 percre leküldött játékos. Durvaságért ment le.

57:55
    Mosalyov (Dinamo) kap 2 perces büntetést durvaságért.

56:15
    Soin igen csak elemében van a mai napon, jól játszik, jól lő, jól passzol.

55:00
    5 Perc maradt a találkozóból.

54:10
    A hazaiak kezdik minden reményüket feladni. Nem harapnak a jégen.

53:26
    Támadás a vendégek részéről, kettő ment az egy ellen, majd Soin az üres sarkot nem találta el.

51:27
    Ivan Radulov lőtte rá, majd a kapusról kipattanó korongot Persson lőtte meg ismét. Ma a hazaiaknak semmi nem sikerül.

50:56
    Szűk 10 perc maradt hátra, de ebben a mai CSZKA-ban nem sok spirituszt lehet felfedezni.

50:16
    Teljes létszámban a vendégek.

50:15
    A hazaiak most már a korongot se tudják tartani a Dinamo harmadában, pedig emberelőnyben játszanak.

49:16
    1 perc maradt a kiállításból. Most ha sikerülne a CSZKA-nak gól lőnie, akkor még az utolsó 10 perc izgalmas lehet.

48:38
    A hazaiak járatják a korongot a Dinamo kapujánál.

48:16
    Novak (Dinamo) kap két perces büntetést akasztásért.

48:05
    Gorokhov tört be a harmadba, de lövéséből nem lett gól.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 11. Sopin (Kasyanchuk), 13. Konkov (Soin, Solovyov), 17. Gorovikov

CSZKA Moszkva: Stana (Proskuryakov) - Rylov, Ryasensky, Radulov A., Persson, Radulov I. - Denisov, Morrisonn, Kvasha, Grigorenko, Shirokov - Kondratyev, Markov, Sprukts, Davis, Kozlov - Marchenko, Zubov, Lyubimov, Prokhorkin
    Dinamo Moszkva: Yeryomenko (Sharychenkov) - Solovyov, Gorokhov, Novak, Jalasvaara, Barantsev, Mironov, Granak - Babenko, Gorovikov, Mosalyov - Soin, Sopin, Lukin - Tsvetkov, Petruzalek, Konkov - Pestunov, Knyazev, Kasyanchuk, Kvapil

Játékvezetők: Ronn, Olenin - Sivov, Shelyanin