Diósgyőri VTK – MTK Budapest FC 2:2 (vége) | Szombathelyi Haladás – Győr 2:2 (vége) | Puskás Akadémia FC – Újpest FC 1:2 (vége)
Diósgyőri VTK
2:2 (1:1)
MTK Budapest FC
szombat 03.08.2013, 16:30 • DVTK-stadion, Miskolc • OTP Bank Liga

Fordulatos találkozó ért véget, amelyen szép gólokat láthatott a közönség. Az MTK szerzett bombagóllal vezetést, ám a második félidőben fordítani tudott a hazai csapat, amely 2-1-es vezetésnél többször is eldönthette volna a meccset, ehelyett ismét a vendégek találtak be, akik sokkal jobb helyzetkihasználásuk révén ponttal távozhatnak Miskolcról. Köszönöm a figyelmet, további jó hétvégét kívánok! (18:26:50)

95
    Rudolf indítása hosszú lett Váginak, ezzel pedig a meccsnek is vége.

93
    A meccs záróakkordjaként Varga Szabolcs és Nenad Rajic ütközése után lesz szükség ápolásra.

92
    Az MTK kontráját egy jó fél perc alatt sem volt képes lereagálni a hazai csapat, így Kanta indítása után Ladányi lőhetett, ám kevéssel fölé szállt a labda.

91
    Gohér lövi egymás után a szögleteket eredménytelenül.

90
    Rudolf forgolódott hosszú ideig, majd nagy nehezen szögletet harcolt ki a hazai csapat. A hosszabbítás három perc lesz.

89
    Vukmir rövid felszabadítása után Elek ballal a közeli vasgyárba lőtte a labdát.

88
    Zoran Kostic bemutatkozása nem sikerült túl fényesen. Második sárgáját is begyűjtve mehet rögvest zuhanyozni. Vargát rúgta fel egyébként ezúttal.

86
    Barczi adta el botrányosan a labdát, az egyedül meginduló Varga Szabolcs azonban nem tudta átjátszani Alvest, lövését Rajic védte.

85
    Bacsa harcolt ki szögletet, Gohér végzi majd el.

84
    Jön az utolsó csere a meccsen, Varga Szabolcs váltja Vass Patrikot.

82
    Rudolf szinte egyedül mozog és mozgatja csapatát, de kevés segítséget kap, így nem sokra megy.

80
    Kostic indítása lett hosszú Rudolf számára.

79
    Egészen szép összjátékot követően Kostic lábáról csúszott le borzasztóan a labda. Illúzióromboló mozzanat volt.

77
    Gohér mutatkozott be egy lökettel, amely kicsivel fölé szállt.

77
    Husic ezúttal nem állt a helyzet magaslatán, labdaátvétele nyomán a játékszer és a játékos maga is a reklámtáblák közt kötött ki.

75
    Érdekes módon Gohér a pályán is Tisza helyén mozog egyelőre. Bal- és középhátvédként már megállta a helyét, most újabb szerepkörben bizonyíthat.

74
    A csapatkapitány és gólszerző Tisza Tibor hagyja el a pályát, a karszalag Eleké, a játékot pedig Gohér folytatja helyette. Kérdés, ki lőhet újabb gólt?